Česko Slovensko Polsko
383 800 199
Calibra říjen 2021
Fitmin - krmivo šampiónu

Raw Raw pochoutka mrazem sušené Hovězí libové maso 70g

Mrazem sušené masové pamlsky RAW RAW jsou vyrobeny ze syrového masa tzv. lyofilizací. Tato metoda zpracování (suroviny jsou sušeny mrazem) zachovává kvalitu masa v raw stavu, což znamená, že kvalita masa po sušení odpovídá kvalitě masa za syrova. Pamlsky pro psy a kočky RAW RAW obsahují vysoký podíl bílkovin, jedinečnou chuť i aroma a navíc se jedná o nutriční bombu. Pamlsky jsou zcela bez obilovin (grain free), glycerinu (glycerin free), konzervantů, barviv a ochucovadel.

Receptura Libové hovězí je ze 100 % složena z hovězího masa, které má vysokou nutriční hodnotu. Proto je skvělé pro zvýšení poměru bílkovin v krmné dávce pro psy s vysokými nároky na výživu - psí sportovce, pracanty a pro psy ve vývinu nebo podvyživené psy. Hovězí svalovina podporuje budování svalové hmoty a je tak ideální pro štěňata a mladé psy nebo psy s vysokou zátěží či potřebou nabrat svaly. Hovězí bílkovina je vhodná pro většinu alergiků.

Výhody pamlsků Raw Raw Freeze-Dried:

 • 100% natural (naprosto přírodní)
  Pamlsky RAW RAW jsou zcela přírodní, bez jakýchkoliv konzervantů, barviv a dochucovadel. To je možné díky technologii lyofylizace. Freeze dried pamlsky patří k nejčistším a nejpřírodnějším pamlskům na trhu vůbec.
 • glycerin free (bez glycerinu)
  Glycerin je běžně obsažen ve vysokém množství v tzv. sušených masových pamlscích, kde působí jako konzervant, změkčovadlo a dochucovadlo. Jako součást potravin má označení E 422. Glycerol neboli glycerin je slabě jedovatý. V menších dávkách způsobuje bolesti hlavy, žaludeční potíže a zvracení. Ve větších dávkách může způsobit poškození jater. Nejnižší toxická dávka podaná orálně u člověka činí přibližně 1,5 g/kg živé hmotnosti. V medicíně se používá jako součást klystýrů a čípků. (zdroj info Wikipedie). Sledujte obsah glycerinu v pamlscích a pamlskům s vysokým obsahem glycerinu se vyhýbejte!
 • grain free (zcela bez obilovin)
  Pokud své mazlíčky krmíte bezobilným krmením, barfujete nebo máte alergika na lepek, oceníte, že pamlsky RAW RAW neobsahují žádné obiloviny. Jsou z čerstvého masa, u některých druhů pouze s přídavkem zeleniny. Obiloviny zatěžují trávicí trakt lepkem a prázdnými kaloriemi. Podáváním psích piškotů, sucharů, sušenek nebo lisovaných kostiček z kukuřičné moučky svým mazlíčkům dáváte spoustu prázdných kalorií.
 • freeze-dried (sušeno mrazem)
  Lyofilizace, neboli sušení mrazem, je nejvyspělejší technologie zpracování potravin. Její předností je uchování maximální hodnoty potravin - obsahu vitamínů, bílkovin a dalších nutričních látek a to bez jakýchkoliv konzervantů. Principem technologie je mražení potravin ve vakuu při teplotě mínus 40°C, která vede k sublimaci vody. Potraviny si tak zachovávají výživové hodnoty, svou chuť, vůni a vzhled.
 • vhodné pro BARF
  Pokud svého psa nebo kočku krmíte syrovou stravou, jistě nechcete tento přístup k výživě narušit nevhodnými pamlsky. Pamlsky RAW RAW zachovávají kvalitu masa v raw stavu, odpovídající syrové stravě a zároveň nabízejí maximální komfort pro všechny vaše aktivity. Můžete je vzít kamkoliv a kdykoliv, nic se vám neumaže, pamlsky se ani v horku nekazí a velmi dobře se podávají a dávkují.
 • vysoká nutriční hodnota
 • vynikající chuť téměř identická s chutí čerstvého masa
 • vhodné pro monoprotein výživu
 • vhodné pro alergiky
 • univerzální velikost (vhodné pro všechna plemena psů, štěňata i kočky)
 • skvělá konzistence pamlsků (snadné podávání i konzumace)
 • praktická šroubovací krabička
 • mnoho příchutí na výběr

Balení: 70 g
Příchuť: libové hovězí maso
Velikost pamlsků: univerzální (cca 1 - 4 cm)
Určeno pro: pes, štěně, kočka

Upozornění: Není určeno pro lidskou spotřebu. Skladujte v suchu a chladu. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Po otevření uchovávejte v suchu.


Složení: 100% hovězí maso (libová svalovina)

Analýza: Hrubý protein 66,8%, hrubý tuk 30,1%, hrubá vláknina 0,5%, hrubé popeloviny 3,4%, vlhkost 1,3%

Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Jak nás vidí naši zákazníci

MB
27.10.2021 11:14 Milena B.

Vše ok

ŠŠ
27.10.2021 11:00 Šárka Š.

spokojenost jak vždy, nakupuji pravidelně

LP
27.10.2021 10:56 Ladislav P.

ano

Zobrazit všechna hodnocení

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.