Česko Slovensko Polsko
383 800 199
Calibra Life září 2021
Fitmin - krmivo šampiónu

Menforsan Šampon repelentní proti hmyzu 300ml

Menforsan Šampon repelent 300 ml

Přírodní antiparazitní repelent ve formě šampónu Menforsan je ideální prevencí proti všem druhům hmyzu (blechy, klíšťata, štěnice, roztoče, mouchy, vosy a komáři).

  • Protože psí kožíšek představuje ideální útočiště pro "breberky", které jsou především v létě velmi otravné, je potřeba používat ochranu nejen u lidí, ale i u zvířat.
  • Svědění, rozdrážděná pokožka, rozbolavěné rány...nejedná se o problém pouze dlouhosrstých plemen, ale i těch krátkosrstých, a proto je nutné pejska zbavit tohoto problému. 
  • Hlavním důvodem k ochraně pejska, je přenášení různých nemocí, které mohou být nebezpečné.

Důležitá je prevence, proto neváhejte a aplikujte přípravek při každém mytí (šampónování). Díky tomuto přírodnímu šampónu proti hmyzu ze speciálních extraktů bude Váš pejsek v bezpečí. Díky vyváženému pH je ideální k častému používání.

Návod k použití: 
Na mokrou srst naneste potřebné množství šampónu a vmasírujte. Pokračujte až do doby, kdy vznikně pěna. Poté jí nechte pár minut působit a důkladně opláchněte. Vysušte. Vyčešte kartáčem.

Lze použít na: 
všechny plemena psů, vhodné i pro psy již napadené

Složení: 
Obsahuje výtažky z citronely, který odpouzuje všechny druhy hmyzu. Složení je čistě na přírodní bázi, bez umělé parfemace a má vyvážené pH. Nemá žádné vedlejší účinky. Lze tedy bezpečně používat i u březích fen, štěňat a zvířat alergických na běžné insekticidy.


 
 


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Jak nás vidí naši zákazníci

DV
17.10.2021 15:29 Daniel V.

Vše v pořádku

JC
17.10.2021 15:00 Jiří C.

Rychlé vyřízení objednávky.

17.10.2021 14:34 Eva Š.

Rychlé dodání, takže spokojenost.

Zobrazit všechna hodnocení

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.