383 800 199
Brit30
Fitmin - propagace

Energan Pansenstarter 12x325g

Krmný doplněk s kořenem hořce pro skot, ovce a kozy ke stimulaci gastroesofageální činnosti pro energeticky vyvážený metabolismus u přežvýkavců.
Celý popis »

sleva 6%

katalogová: 3 499 Kč

3 304 Kč

Energan Pansenstarter 12x325g

Krmný doplněk (pasta) pro skot, ovce, kozy ke stimulaci gastroesofageální činnosti. Správná činnost gastroesofageálního vestibulu je základním předpokladem pro vyvážený energetický metabolismus u přežvýkavců. Kořen hořce (gentianu) má výrazný účinek na zvýšení apetitu. Aminokyseliny poskytují nutriční podporu pro správný vývoj bachorové flory a jaterních funkcí zvířete. Energan stimulátor bachoru podporuje zažívací procesy ve všech situacích, kde se vyskytuje nedostatek apetitu.

Návod k použití: U zvířete musí být přítomen polykací reflex. Při krmení zabezpečte, aby nebyl poraněn hltan. Pokud dojde k jakémukoliv poranění, přerušte podávání a další používání konzultujte s veterinářem. Odřízněte špičku kartridže nožem a vložte ji do dávkovací pistole.

Dávkování: Telata - 2x denně po dobu 2-4 dnů. Skot - 2x denně po dobu 2 dnů. Ovce, kozy - 2x denně po dobu 2-4 dnů. Podávání vždy předem konzultujte s veterinářem.

Obsah balení: 12 x 325g


Složení: Calcium propionate, Propylene glycol, dried yeast, gentian roots (Gentiana). Crude protein 5.5%, Crude fat 0.6%, Crude fibre 2.6%, Crude ash 18.4%. Aditiva na kg: Xantham gum 2400 mg, Calcium sorbate 2200 mg.

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.