383 800 199
Kanada30
Brit Care Dog Functional

BARKING HEADS mění image. Objevte jejich zbrusu NOVÝ DESIGN

07.08.2018

Zůstávají stále stejně lahodné, kvalitní a zdravé. Jejich vzhled ale zásadně prokoukl a názvy získaly ještě originálnější nádech než u původních Barking Heads. Pojďte se na ně s námi mrknout.

Deset let. Barking Heads opravdu nezměnili vzhled obalů jejich granulí a konzerv celých deset let! Páníčkové z celého světa už si na původní vzezření zvykli a zarylo se jim pod kůži. Nyní ale přichází změna. Změna k ještě lepšímu než doposud.

Lepší orientace

Designeři Barking Heads usilovali o to, aby nová balení přinesla lepší orientaci zákazníkům. Přehlednější údaje o tomto superprémiovém krmivu jsou nyní viditelné hned na první pohled (zaměření, složení apod.).

Konzervy nahradily kapsičky

Zásadní změnu zaznamenaly konzervy. Barking Heads se rozhodli nahradit je kapsičkami. Vidí v nich totiž mnoho výhod – výraznější chuť, nižší negativní dopad na ekologii, vyšší odolnost vůči poškození při dopravě.

 

GRANULE

Sestavili jsme pro vás přehled starého versus nového vzhledu a názvů. Jednoduše tak najdete náhradu za současné oblíbené granulky vašeho chlupáče. Přehled nových granulí Barking Heads ZDE.

Štěňata

         

 Malá plemena

          

 Střední plemena

           

           

           

 Velká plemena

       

 

KAPSIČKY

Přehled nových kapsiček Barking Heads ZDE.

 Štěňata

   

 Dospělí psi

         

           

 Psí senioři

    

Je pro vás nový vzhled Barking Heads stále jednou velkou španělskou vesnicí? Kontaktujte nás. Rádi vám poradíme. :) 

 

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.