383 800 199
Foresto soutěž 2021
RC boxy

Novinky do psí misky pro citlivé zažívání řady Fitmin For Life

Receptury psích krmiv, které neobsahují lepek, jsou chovateli stále více žádané. Proto i česká firma Fitmin přichází s novými recepturami své vlajkové řady Fitmin For Life.

Rodinnou firmu Fitmin není třeba dlouze představovat

Lokální, ale světová. I přes svůj neustálý růst značka Fitmin, která je na trhu s krmivy pro psy, kočky, ale i koně už více než 21 let, je to pořád firma s poctivým přístupem ke své práci se statutem rodinné firmy, která neusnula na vavřínech.To se projevuje neustálými inovacemi a vymýšlením nových receptur se zachováním původní kvality. A kvalita je zde opravdu na prvním místě. Svědčí o tom použité vstupní suroviny a způsob zpracování té nejdůležitější složky – masa.

Maso do procesu výroby přidávají ne jako moučku, ale v čerstvém stavu, což jejich granulím dodává maximální chutnost se zachováním potřebných živin. Díky tomu granule chutnají i těm největším zvířecím gurmetům. Tuto unikátní technologii zavedl do výroby Fitmin v naších lukách a hájích jako první a také jako jeden z prvních výrobců v Evropě.

Pomocí své píle a neutuchajícího intuziazmu česká firma Fitmin našla své příznivce i za hranicemi naší republiky. A expanduje nejen do okolních evropských zemí, ale i do Ruska, na Blízký východ, a dokonce jejich pytle s granulemi můžete koupit i ve Vietnamu.

Nové příchutě řady granulí pro psy Fitmin For Life

V nedávných dnech přišel Fimin se dvěma novými příchutěmi ve své nejprodávanější produktové řadě Fitmin For Life, které se zcela určitě úspěšně zařadí po bok již stávajících, úspěšně se prodávajících 7 variant. A my bychom vám je rádi představili.

Jedná se o receptury postavené na kachním a hovězím mase bez přídavku pšenice a kukuřice. Vycházejí tím vstříc chovatelům, kteří se stále více zaměřují na složení potravy pro psa a stále více vyhledávají krmiva bez těchto alergizujících složek. Což ocení nejeden majitel psů s citlivějším zažíváním nebo dokonce s alergiemi na některé potraviny, obzvláště pak lepek.

Jako zdroj sacharidů je zde použitá rýže, která se řadí svou kvalitou a obsahem prospěšných živin na vrcholek pomyslné pyramidy standardně používaných „příloh“ v psím žrádle. Navíc je vysoce stravitelná a neobsahuje lepek.

Stejně jako stávající granule řady Fitmin For Life, tak i novinky obsahují čerstvé maso a jednotlivé granulky mají játrový obal, což přispívá k jedinečné chuti těchto krmiv. Pro zdraví a výbornou kondici po řadu let se postarají přírodní složky v podobě pivovarských kvasnic a kořene čekanky.

A to všechno opět za skvělou cenu, která bude dostupná pro širokou základnu psích majitelů, kterým opravdu záleží, co dávají do psí misky.

Fitmin For Life Duck & Rice hypoalergenní složení

Fitmin For Life Duck&Rice

Granule založené na kachním mase s přídavkem rýže, kde masové komponenty tvoří 43,5 %. Hypoalergenní receptura s rýží pro každodenní krmení dospělých psů. Ocení ji ale také pejskové s citlivým zažíváním nebo s prokázanou alergií na lepek. V krmivu totiž nenarazíte na pšenici, ani na kukuřici, což jsou dva nejčastější alergeny v psí potravě.

Plusy krmiva Fitmin For Life Duck&Rice

 • Granule s obsahem čerstvého syrového masa té nejvyšší kvality.
 • Krmivo obsahuje 43,5 % masových komponent.
 • Granule jsou obohacené o probiotika, která jsou prospěšná pro zažívací ústrojí psů
 • Granule bez obsahu pšenice a kukuřice.
 • Vyvážený poměr omega 3 a 6 mastných kyselin pro zdravou kůži a srst.
 • Pivovarské kvasnice jako přirozený zdroj vitamínu B.

Fitmin For Life Beef & Rice hypoalergenní granule pro psy

Fitmin For Life Beef&Rice

Granule založené na hovězím mase s přídavkem rýže, kde masové komponenty tvoří 43,5 %. I zde se budeme opakovat, ale tyhle granule si to zaslouží. Protože jejich hypoalergenní složení s rýží ocení pejskové s citlivým zažíváním nebo s prokázanou alergií na lepek. Je to totiž krmivo s absencí pšenice a kukuřice, což jsou dva nejčastější alergeny v psí potravě.

Plusy krmiva Fitmin For Life Duck&Rice

 • Granule s obsahem čerstvého syrového masa té nejvyšší kvality.
 • Krmivo obsahuje 43,5 % masových komponent.
 • Granule jsou obohacené o probiotika, která jsou prospěšná pro zažívací ústrojí psů.
 • Granule bez obsahu pšenice a kukuřice.
 • Vyvážený poměr omega 3 a 6 mastných kyselin pro zdravou kůži a srst.
 • Pivovarské kvasnice jako přirozený zdroj vitamínu B.

Kromě suchých krmiv naleznete v sortimentu Fitmin for Life také kompletní mokrá krmiva, pochoutky nebo kosmetiku pro psy.

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.