383 800 199
Foresto soutěž 2021
RC boxy

Po čem kočky touží: Brit Care Cat Grain Free

Kočky patří bezpochyby mezi zvířecí mlsouny. Důkazem jejich vybíravosti je i to, že ne vždy se vrhnou střemhlav do misky, ale jen si čuchnou a podívají se na vás pohledem: „To myslíš jako vážně?“. U zvířaty a chovateli velmi oblíbené značky Brit se riziko kočičího opovržení snižuje na minimum. A výjimkou není ani nová řada granulí Brit Care Cat Grain Free.

Prémiová kvalita a její význam

Majitelům stále více dochází, že zvířeti nikdy nezajistí kvalitní život pouze levným krmivem z kdejakého obchodu. A proto stále více lidí vyhledává prémiová a superprémiová krmiva, která kočce dodají potřebné živiny. Obzvlášť domácímu povaleči, který si sám nenajde tyto složky v přírodě. Aneb když nemůže kocour do přírody, musí příroda za ním.

Výrobky Brit rozhodně patří mezi superprémiová krmiva a stala se proto jedním z nejoblíbenějších produktů v kočičím repertoáru. Není to jen kvalita, která si získala kočičí srdce, ale také bohatý výběr chutí a vůní. Pořídit můžete klasické konzervy, salámky, pamlsky všeho druhu, lahodné kapsičky nebo třeba funkční pasty.

O granulích

My se dnes ale zaměříme konkrétně na superprémiové suché krmivo Brit Care Cat Grain Free, které u nás zakoupíte v mnoha variantách.

Pro kočky po kastraci

Krmivo speciálně pro kastrované kočky umí vyřešit nároky na výživu i zvířete s citlivým zažíváním, s obezitou a s problémy močových cest. Stačí si vybrat, která varianta bude nejlépe vyhovovat nárokům zrovna vaší kočky.

Pro každý věk i velikost

Máte doma kočičí miminko nebo pečujete o kočku, která vám dělá společnost už hezkou řádku let? Brit má granule pro všechny.

Pro dospěláky všeho druhu

Pro aktivní kočky, které tráví většinu svého dne venku i pro milovníky domácí jistoty. Nebo hledáte raději něco pro dlouhosrstého chlupáče? Mrkněte se na celou naší nabídku a vyberte krmivo přesně na míru vašemu čtyřnohému miláčkovi.

Zde najdete seznam všech produktů Brit Care Cat Grain Free:

Pro kastrované

Pro dlouhosrsté

Pro koťata

Pro seniory

S citlivým zažíváním

Pro kočky žijící doma

Pro venkovní dobrodruhy

Pro velké kočky

Katalog

Katalog Brit Care Cat 2020

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.