383 800 199
Brit30
Fitmin - propagace

Automatické aportovače iFetch - nikdy nekončící zábava

Novinka na trhu - automatické vrhače míčků pro psy. Zamiluje si tuhle parádní věcičku i váš chlupáč?

Který pes by neměl rád aportování? Někteří jsou honbou za míčkem doslova posedlí. Občas je ale fajn, když si páníček může na chvíli odpočinout, nebo když se chlupáč dokonce zabaví zcela sám a to i v nepřítomnosti svého dvounohého vůdce smečky.

Často je to právě nuda, která psa sžírá velkou část dne po dobu, kdy není páníček doma, nebo když na pejska nemá zrovna tolik času, kolik by si mazlíček představoval.

Zábava na několik hodin

Už jste slyšeli o automatických vrhačích míčků iFetch? Poskytnou zábavu chlupáčovi i na několik hodin. V závislosti na typu přístroje můžete nastavit i vzdálenost dostřelu. Ta se pohybuje od 2 do 12 metrů.

Pojďme společně mrknout na tyto smart hračky pro psy. Která se hodí pro jakého chlupáče, jaké jsou výhody a případně nevýhody jednotlivých typů aportovačů?

Gravitační vrhač míčků iFetch Frenzy

iFetch Frenzy je ideální pro malé a střední psy. Vrhač míčků má naprosto tichý chod, který je řízen gravitací. To znamená, že nevyžaduje síťové napájení ani baterie. Tato hra udržuje pejska ve zdravé kondici a bystří jeho smysly. Tři náhodné směry vykutálení míčku procvičují postřeh. Dostřel (dokutálení) je kolem 2 - 3,5 metrů.

  • Výhody: Absolutně tichý chod, nejsou potřeba baterie ani napájení ze sítě, udržuje pejska ve formě, poskytuje mentální stimulaci, zespoda vrhače šikovný žlábek pro umístění míčků - pro snadný převoz bez poztrácení míčků - ty jsou součástí balení.
  • Nevýhody: Dosah míčku závisí na druhu povrchu. Na měkkém huňatém koberci nedojede míček tak daleko, jako na hladké podlaze. Vyhovuje hlavně menším a středním pejskům.

iFetch Frenzy gravitační vrhač míčků

Automatický vrhač míčků iFetch Too

Automatický aportovač iFetch Too si oblíbí hlavně velcí psi, pro které je primárně přizpůsoben. Výstřel dosahuje vzdálenosti 3, 7 a 12 metrů - sami si můžete zvolit, nebo to nechat náhodě. Pes tak nikdy neví, jak daleko poběží. Tichý chod je zaručen - žádné chroupání míčků, ani jiné divné zvuky. Tento vrhač míčků disponuje vestavěnou dobíjecí baterií. Hračku nabijete a libovolně přemístíte. Na jedno nabití zvládne aportovač až 300 odpalů.

  • Výhody: Velmi rychlý odpal míčku, 3 varianty dostřelu nebo nahodilý chod, integrovaná dobíjecí baterie - není potřeba měnit baterky, použití uvnitř i venku, míčky součástí balení, tichý chod
  • Nevýhody: Nenašli jsme :)

Automatický vrhač míčků iFetch Too pro velké psy

A jak pejska naučit aportovat zcela samostatně? To se dozvíte na našich stránkách v popisku každého z těchto dvou typů produktů. Přejeme hodně zábavy a spokojené chlupáče :)!

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.