383 800 199
Brit30
Fitmin - propagace

NOVINKA: Superprémiové konzervy pro psy N&D Farmina

Páníčkové, s novinkami se v poslední době roztrhl pytel! Naskladnili jsme pro vaše psí parťáky nové konzervy od oblíbené značky N&D Farmina.

To až chlupáč zjistí, začnou s mu sbíhat sliny!

Kromě italských špičkových granulí N&D si teď mazlík pošmákne i na konzervovaném šťavnatém masíčku od stejné značky.

N&D konzervy pro psy

Vybrat si může z...

5 různých řad - každá je specifická pro jiné psí potřeby

2 gramáží - 140 g a 285 g

N&D konzervy pro psy

N&D QUINOA

Tato bezobilná řada obsahuje vysoké množství živočišných bílkovin a quinoou, rostlinu bohatou na vlákninu, která napomáhá trávení a je přirozeně bohatá na antioxidanty.

Konzervy pro psy N&D   

N&D PRIME NATURAL & DELICIOUS GRAIN FREE

Řada Prime působí jako prevence obezity a diabetu. Má nízký glykemický index a její bezobilné složení umožňuje postupné uvolňování energie v průběhu dne. Obsahuje přírodní antioxidanty a vitamíny.

N&D prime pro psy   

N&D OCEAN

Jestli je váš čtyřnohý parťák velký gurmán a rád si pochutná na rybách a mořských plodech, pak je tato bezobilná řada pro něj jako dělaná.

N&D pro psy Ocean   

N&D PUMPKIN

Dýně má své nezastupitelné místo ve zdravé kuchyni. Je antidiabetická, představuje zdroj antioxidantů a vitamínů, podporuje imunitní systém, má protizánětlivé účinky... jejích výhod by se dalo vyjmenovat mnoho. Vysoký obsah masa v konzervách Pumpkin Canine je doplněn o tuto prospěšnou zeleninu a společně tvoří kompletní bezobilné špičkové krmivo.

N&D dog pro psy   

N&D NATURAL & DELICIOUS LOW ANCESTRAL GRAIN

Nejsou obiloviny jako obiloviny. Tato řada obsahuje kromě velkého množství bílkovin živočišného původu i nízký obsah původně pěstovaných obilovin - špaldy a ovsa, díky nimž má krmivo nízký glykemický index a dochází k postupnému uvolňování energie během dne; bez obsahu lepku - ideální nutriční složení v souladu s přírodou.

N&D pro psy konzervy dog   

Ať už vyberete pro svého pejska jakoukoli variantu konzerv N&D, nemůžete šlápnout vedle. Značka N&D je známá pro svou špičkovou kvalitu, kterou si drží u všech svých krmiv.

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.