383 800 199
Kanada30
Brit Care Dog Functional

Krmiva pro psy Nutram. Holistické granule pro spokojené chlupáče

23.01.2019

Granule pro psy kanadské značky Nutram se vyznačují nadprůměrnou kvalitou a špičkovými vstupními surovinami. Proč by si na nich měl smlsnout i váš psí mazlíček?

Naše výtečné zkušenosti s kanadskými krmivy nás přiměly zařadit do sortimentu další kanadské granule. Že jste o značce Nutram nikdy neslyšeli? Nenechte se tím zmást. Mají dlouholetou tradici. Na trhu jsou už od roku 1993 a jejich popularita stále roste.

100% kanadská krmiva

Za vším stojí kanadská rodinná firma Nutram Pet Products, která je 100% vlastněna a řízena Kanaďany. Sídlí v Ontariu, nádherné kanadské provincii s úchvatnou přírodou, a odtud rozváží svá krmiva do více jak 25 zemí světa.

Co je uvnitř pytlů granulí pro psy Nutram? 

Základem tohoto holistického suchého krmiva je masová moučka perfektní kvality, dále čerstvé maso, vybraná zelenina, ovoce, bylinky, semínka a další. Veškeré suroviny v pytli granulí Nutram pochází ryze z Kanady, až na jednu jedinou a tou je novozélandské jehněčí maso v kvalitě pro lidskou spotřebu. Nový Zéland je totiž největším výrobcem a vývozcem ovčích produktů a distributor nejkvalitnějšího jehněčího masa vůbec. Pečlivá volba vysoce kvalitních vstupních surovin činí z těchto granulí opravdový nadprůměr ve své kategorii.

Co v krmivech Nutram nikdy nenajdete? 

Granule Nutram neobsahují pšenici, sóju, kukuřici, brambory, náhražky, umělá barviva a konzervanty.

Maximum benefitů z krmiva

Receptury nejsou nahodilé. Sestavují je experti na krmiva, kteří také vyvinuli Optimum CombinationsTM. Tyto optimální kombinace zvyšují stravitelnost a pomáhají vytěžit z krmiva opravdové maximum benefitů pro zdraví zvířete. Těchto optimálních kombinací existuje celá řadu. Uvedeme alespoň některé.

Granule Nutram pro psy

Co z toho bude můj pes mít?

Zdraví, vitalitu a psychickou pohodu. Výživa se odráží na těle i mysli. Pokud pejska dobře krmíte, dostává se mu výživa, kterou jeho buňky potřebují jako stavební kameny pro správné fungování. Bude se mu skvěle dařit a bude vám dělat radost. Komplexní řešení holistického krmiva Nutram přináší užitek v šesti klíčových bodech.

✔ Zdravý pohyb bez omezení a bolestí ✔ Fungující imunitní systém ✔ Zdravá kůže, lesklá srst

✔ Chutnost - na granulích si pes pošmákne ✔ Snadno stravitelné krmivo ✔ Péče o zuby

Řady krmiv Nutram

Řada Nutram Sound - Balanced Wellness

> přírodní kompletní krmiva pro malé, střední i velké psy, pro štěňátka (puppy), dospělé (adult) i psí seniory

Nutram Sound Balanced Wellness pro psy

Řada Nutram Ideal - Solution Support

> přírodní kompletní krmiva pro dospělé psy pro kontrolu váhy, s citlivým zažíváním, problematickou kůží a srstí

Řada Nutram Total - Grain Free

> přírodní kompletní bezobilná krmiva pro malé, střední i velké psy. Hodí se pro citlivé a náročné psy všech plemen.

Nutram Ideal Solution Support Grain free

>>> Klikněte pro přehled všech krmiv pro psy Nutram <<<

Kvalita granulí Nutram

Při výrobě granulí Nutram jsou dodržena přísná nařízení a předpisy: HACCP, CFIA, USDA/APHIS, AAFCO, nařízení EU 2069/2009 a 142/2011.

Nutram granule pro psy

FAQ 1: "Proč až z Kanady?"

Říkáte si, že se cesta z Kanady do Evropy musí nehorázně prodražit? Samozřejmě by nebylo moudré vozit krmivo přes více jak 6 000 km daleko, pokud by bylo možné ho ve stejné cenové relaci a kvalitě vyrobit přímo tady. I přes vyšší náklady na dopravu se to ale stále vyplatí a to jak z hlediska kvality, tak ceny. Kanada se dá považovat za tradičního výrobce krmiv pro psy, mají dostatek kvalitních surovin, vyspělou technologii a především skvělé ceny zemědělských produktů.

FAQ 2: "Jak se do ČR krmivo dostává?"

Nákladní lodí ve dvacetitunovém kontejneru. Celý proces dopravy do České republiky trvá 15-20 dní a mezi tím projde krmivo sadou celních a veterinárních kontrol. Od okamžiku výroby po chvíli, než dorazí na český sklad, neuplyne ani 30 dní. A protože mají pytle s granulemi běžně trvanlivost 1 rok, zbývá ještě dost dlouhá doba na to, aby ho konečný spotřebitel, váš chlupáč, zbaštil.

⇩ Nepřehlédněte právě probíhající akci - kila navíc a lososový olej jako dárek! Platí do vyprodání zásob. ⇩

>>> Akce na granule pro psy Nutram <<< 

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.