383 800 199
Brit Monoprotein
Canvit Chondro plyšák

Poznejte kanadské krmivo pro psy K-9 Selection

13.12.2018

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o superprémiovém kanadském krmivu K-9 včetně toho, jak vznikl jeho název. Ptáte se, co je to ta "ká devítka"? Proč má tak obyčejný design obalů? A jaké suroviny se skrývají uvnitř pytlů?

Člověk často soudí věci podle vzhledu, podle prvního dojmu, který na nás daná situace, věc nebo i člověk udělá. Mnohdy ale načančaná pozlátka klamou a naopak mile dokáže překvapit něco, co se může zdát zprvu tak obyčejné.

Odkud vznikl název krmiv K-9

Pokud vás při prvním pohledu na granule pro psy K-9 napadlo "Co je to za zvláštní název?", nejste sami. A přitom pojmenovat takto psí krmiva je vlastně naprosto geniální. Název pochází z angličtiny, ve které se termín K-9 (nebo také K9) čte jako [kej najn]. To zní stejně jako Canine [kej najn] = v překladu pes, psi.

Zkratka K-9 se používá často i v záchranářské a policejní kynologii v mnoha zemích na světě.

Kvalitní krmiva z Kanady

Značka K-9 si zakládá na serióznosti a kvalitě. Každý pytel jejich granulí byl vyroben a uzavřen v Kanadě. A přesně to, co se prodává v Kanadě, se distribuuje i do dalších států. Nedělají rozdíly v kvalitě a ve složení pro Kanadu, USA, západní Evropu, východní Evropu a podobně.

Co je uvnitř pytlů granulí pro psy K-9?

Mezi hlavní vlastnosti těchto krmiv patří vysoký obsah energie a výživová hodnota, komplexnost všech důležitých složek a velmi dobrá stravitelnost. Co vás ještě bude určitě zajímat?

Jeden jediný zdroj živočišných bílkovin. Drůbeží maso patří mezi nejkvalitnější zdroje bílkovin. V krmivech K-9 se nikdy nestane, že by obsahovala jiný druh masa případně směs živočišných produktů.

Chutnost krmiv. Granule K-9 se vyrábí převážně z masové kaše a částečně z masové moučky, což zvyšuje chutnost a vůni krmiva.

Vitamíny a minerální látky. Tato krmiva jsou obohacena všemi potřebnými vitamíny a minerálními látkami. Díky tomu pokrývají i náročné výživové potřeby psů všech velikostí a věku.

Komplexní krmivo. Nevyžaduje žádní další doplňky stravy.

Druhy psích granulí K-9

✔  K-9 Growth Small Breed - pro malá plemena štěněčího a mladého věku, březí a kojící feny

✔  K-9 Selection Growth Large - pro velká a obří plemena štěněčího a dospívajícího věku, březí a kojící feny

K-9 Selection Growth - pro všechna plemena štěněčího a dospívajícího věku, březí a kojící feny

K-9 Maintenance - pro všechna plemena dospělého věku

K-9 Maintenance Large Breed - pro dospělé psy velkých plemen

K-9 Selection Lite - pro starší psy všech plemen a psy se sklonem k nadváze

>>> Klikněte pro přehled všech krmiv pro psy K-9. <<<

Krmiva pro psy K-9 Selection

Proč má K-9 tak málo reklamy?

Že jste na granule K-9 nikdy neviděli reklamu v televizi? A proč není oproti jiným značkám tak vidět v médiích a na internetu? Jejich obchodní politika si zakládá na udržení co nejnižší ceny při zachování kvality.

Jak sami tvrdí "Propagace je zaměřena nikoliv na vymývání mozků spotřebitelů jednoduchými hesly, ale naopak, na jejich maximální informovanost. Chovatel, který krmivům porozumí, se nenechá ošidit obaly a hesly, umí vyhodnotit informace a počítat. Ten si určitě vybere z našich krmiv. Je z něj stálý zákazník a o takového usilujeme."

Na pohled obyčejné pytle?

Značka K-9 investuje raději do obsahu pytle, tedy samotných granulí, než do poutavé grafiky, která se na nich vyjímá. I díky tomu si dokáže držet kvalitativní laťku vysoko bez zvyšování cen krmiv.

Výživa, které věříte. Kvalita, kterou poznají.

To je motto a cíl značky K-9. A co tvrdí, tím se také řídí. Během výroby dodržují přísné předpisy a nařízení HACCP, CFIA, USDA/APHIS, AAFCO, nařízení EU 2069/2009 a 142/2011. Díky těmto standardům a použitým nejkvalitnějším kanadským surovinám se jejich krmiva pro psy řadí mezi přední značky krmiv na celém světě.

⇩ Nepřehlédněte právě probíhající akci - kila navíc a lososový olej jako dárek! Platí do vyprodání zásob. ⇩

>>> Akce na granule pro psy K-9 <<<

Psi

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.