Česko Slovensko Polsko
383 800 199
Nativia listopad 2021
Fitmin - vánoční bonboniéra

Prorabbit plv 500g

Prorabbit plv 500g

Zesílený probiotický přípravek pro králíky, činčily, morčata a malé hlodavce. Obsahuje probiotickou a potencující složku.

Vysoce účinný probiotický přípravek Prorabbit je založen na autochtonním kmeni EF 2019 produkujícím bakteriociny a Lactobacillus fermentum. Dosahuje vysoké účinnosti při eliminaci patogenních mikroorganismů s optimalizačním účinkem na trávicí procesy a stimulačním účinkem na imunitní systém. Přípravek díky svému rychlému zesílenému růstu odebírá živiny v konkurenčním boji a díky své vysoké přilnavosti na povrch střeva přijímá vazebná místa a vytváří tak účinné bariéry proti podmíněně patogenním a patogenním mikroorganismům. Nutriční doplněk pro hlodavce Prorabbit zabraňuje růstu a množení nežádoucích bakterií také udržováním optimálního pH (produkce kyseliny mléčné) a těmito mechanismy příznivě ovlivňuje rentabilitu chovu mladých zvířat a chovu bez použití antibiotik. Produkcí mucinu stimuluje aktivitu imunitního systému. Sypký přípravek s probiotickým účinkem produkuje vitamíny B1, B2, B6, B12, niacin, kyselinu listovou a kyselinu pantothenovou. Zvyšuje stravitelnost bílkovin. Lactobacillus vlivem různých chemických látek / např. Konzervačních látek v potravinách / antibiotikách a chemoterapeutikách zmizí z organismu, a proto je nutné je obnovit v systému střev. Přípravek je ve formě sypkého prášku bílé až nažloutlé barvy.

Indikace: Pro prevenci a léčbu průjmů, posílení imunity organismu, protizánětlivé a antialergické účinky, zlepšení ukazatelů produkce, zvýšení přírůstku hmotnosti, zlepšení přeměny živin, zkrácení doby zotavení, po podání antibiotik a chemoterapeutických látek, kdykoli změna složek krmiva, biostimulátor růstu.

Způsob použití: Perorálně v krmivu nebo pitné vodě v dávce uvedené v dávkovací tabulce.

Balení: 500 g
Určeno pro: králíci, činčily, morčata a jiní malí hlodavci


Tabulka dávkování přípravku Prorabbit:
ZPŮSOB PODÁVÁNÍDÁVKA
Individuální podání pro 1 zvíře1 - 2 g/den
Hromadné podávání pro 30 zvířat20 g/den

Upozornění: Podávejte prášek přímo do krmiva nebo pitné vody, a to po dobu 21 dnů. V přípradě, že podáváte preventivně, tak podávejte 1 g/den na zvíře během chovu mladých zvířat do krmiva nebo pitné vody. V případě terapeutického podávání zvyšte dávku na 3 g/den a krmte 21 dní.

Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Jak nás vidí naši zákazníci

HZ
27.11.2021 15:19 Hana Z.

Jako vždy spokojená

LB
27.11.2021 14:38 Ludmila B.

Velmi spokojeni!

IB
27.11.2021 14:04 Ivana B.

Super

Zobrazit všechna hodnocení

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.