383 800 199
nativia30
Fitmin - výživový program PODZIM 2020

DOGSIE

Krabičky DOGSIE vznikly původně jako studentský projekt na ČZU. Zakladateli jsou Tomáš s Matyášem, pejskaři tělem i duší, jejichž cílem bylo vytvořit praktickou službu páníčkům, usnadnit odměňování jejich mazlíčků a navíc ještě pomáhat těm chlupáčům, kteří zatím neměli štěstí na toho pravého člověka a čekají v útulcích.

A tak v roce 2016 spatřil světlo světa první box DOGSIE - krabička, kterou každý měsíc předplatitelé dostanou, v sobě skrývá překvapení v podobě pamlsků a hraček. Tento studentský start-up se ukázal jako skvělý krok a získal si přízeň mnoha páníčků v Česku a na Slovensku. Za necelé tři roky udělal radost už více než 15 000 pejskům a přispěl 200 000 Kč na zvířecí útulky.

Za značkou stojí tým mladých lidí, což se promítá i do jejich postoje k životnímu prostředí a snaze o udržitelnost jejich podnikání. DOGSIE na základě toho uvedlo na trh první pamlsky vlastní výroby tzv. Himalájské tyčky. Tyto dentální pamlsky se vyrábí z belgického mléka (od krav z volných chovů) speciální metodou sušení a obsahují minimum obalového materiálu, který je navíc možné použít opakovaně. V budoucnu mají zakladatelé plán rozšířit tento přístup na všechny produkty ve svých DOGSIE balíčcích.

Na žádosti mnoha kočičích páníčků nyní můžete pořídit limitovanou edici i pro kočičky. Balíček se jmenuje CATSIE a obsahuje zásobu prémiových pamlsků a hraček. Jeho nákupem přispíváte na kočky v nouzi.

Už jste DOGSIE vyzkoušeli? Neváhejte a mrkněte na jejich stránky → DOGSIE.

Dogsie předplatné boxy pro psy  

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.