383 800 199
Bayer antiparazitika
Brit fresh konzervy+granule

Bravery - zdravá superprémiová novinka ze Španělska

19.09.2018

Ze slunného Španělska k nám do Česka přiletěla zdravá novinka v podobě granulí pro domácí mazlíčky Bravery. Jejich krmiva jsou kompletně bez obilovin, GMO, umělých barviv a konzervačních látek.

Tímto ale výčet jejich kvalit nekončí. Co byste ještě měli vědět? Jaké zdravé ingredience obsahují?

Bravery španělské granule pro psy a kočky

Seznamte se s Bravery

Víte, co znamená slovo Bravery v českém překladu? Udatnost. Tato značka se rozhodla udatně se postavit za zdravý přírodní jídelníček psů a koček. Proto jejich krmiva obsahují vždy 100 % přírodních produktů a maso tvoří v každé receptuře hlavní složku.

Specializují se na suchá granulovaná krmiva, veškeré jejich produkty jsou hypoalergenní a obsahují jen jeden zdroj živočišné bílkoviny (mono protein).

"Zdraví mazlíčků je naše hlavní priorita." (Bravery)

Jen ty nejlepší ingredience

V pytli najdete jen samá milá překvapení. Pečlivě vybrané ingredience od A až po Z jsou součástí všech receptur Bravery.

Bravery granule pro psy a kočky složení

Granule pro psy

Velcí i malí hafani, štěňátka i psí dospěláci si mohou s Bravery pošmáknout na kuřecím, jehněčím, stále populárnějším iberském vepřovém mase a lososovi. Vše bez obilovin, hypoalergenní a s jediným zdrojem masa (mono protein).

 Bravery dog granule pro psy   

Granule pro kočky

Kuřecí a losos patří mezi dvě nejoblíbenější příchutě vybíravých kočičích slečen, spořádaných gentlemanů i kocourů rebelů. Granule pro kočky Bravery obsahují, stejně tak jako granule pro psy, pouze jeden jediný zdroj živočišného proteinu, díky čemuž jsou pro kočku lépe stravitelné. Jsou 100% přírodní a nenajdete v nich ani zrnko obilí.

Bravery cat granule pro kočky   

 Omrkněte složení a další informace k jednotlivým produktům.

 GRANULE PRO PSY   GRANULE PRO KOČKY 

 

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.