383 800 199
Bayer antiparazitika
Brit fresh konzervy+granule

Falco - 25letá česká tradice v mističce vašich mazlíčků

14.09.2018

České konzervy pro psy a kočky, ve kterých je "pouze" maso a nic než maso, a které navíc prošly drobnohledem v pořadu Romana Vaňka Jídlo s.r.o.? Ano, skutečně existují! Jmenují se Falco a nově je koupíte i na Vašem Chovateli :).

Chcete vidět z video z výroby a přesvědčit se na vlastní oči o tom, co v těchto konzervách najdete? Čtěte dál...

Rodinná, tradiční, masová...

Rodinná firma SOKOL FALCO z Vížek u Slatiňan se specializuje na výrobu krmiv pro psy a kočky už od roku 1993. Letos slaví 25 let své existence. Jejich pozornost směřuje převážně na masové konzervy a salámy, ve kterých nenajdete nic než maso. Žádné obiloviny, sóju ani konzervanty v nich nečekejte.

Falco Sokol logo

Připraveno veterinářem

Jak už je patrné z názvu značky, stojí za ní MVDr. Jiří Sokol, vystudovaný veterinář, který veškeré receptury připravuje. Jejich krmiva tak dodávají nejen konečným spotřebitelům do maloobchodní sítě, ale i veterinárním klinikám.

Opravdu poctivé konzervy

Konzervy Falco si díky své kvalitě získaly mnoho příznivců z řad pejskařů i kočičkářů. Poctivé ručně plněné české konzervy obsahují opravdu 100 % masa a díky němu jsou bohaté na esenciální aminokyseliny, na železo, vitamíny skupiny B a další důležité složky výživy mazlíčků. Kvalitní proteiny podporují růst svalů, snadno se vstřebávají.

Pro psy a kočky

Konzervy Falco jsou vhodné pro psí i kočičí juniory, dospěláky i seniory, pro březí a kojící feny a kočky, pro zvířata v zátěži i psy a kočky s problémy s váhou nebo trávením.

Falco Sokol konzervy pro psy   

Falco konzervy pro kočky   

Složení konzerv

100 % masa (nakrájeného, nasekaného nebo mletého). Maso se v konzervách zavařuje po dobu 10 minut a teplotě 221 °C. Vzniká tak sterilní a přitom stále šťavnatá dobrota, na kterém si klidně může pošmáknout i člověk (viz video).

 

Nenechte si ujít epizodu pořadu Jídlo s.r.o., kde si vzal Roman Vaněk masové konzervy Falco na paškál a zajel i se štábem přímo do výrobny - ZHLÉDNOUT VIDEO.

Konzervy Falco 1993

Trocha nostalgie... :)

 

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.