383 800 199
Kanada30
Brit Care Dog Functional

Buďte vidět! Funkční voděodolné reflexní vesty Hurtta v akci

12.09.2018

Bezpečnost na prvním místě. Díky kvalitní reflexní vestě Hurtta chlupáče na procházce nepřehlédnete vy, ani řidič projíždějícího auta.

Nakupte nyní a ušetřete několik stovek. Jen do vyprodání zásob!

Finská značka Hurtta se specializuje na výrobu velmi kvalitního vybavení pro psy všech ras a velikostí. Jejich oblečky, vesty a další doplňky splňují vysoké skandinávské nároky a umožňují bezpečné a pohodlné každodenní používání.

Hurtta logo

Reflexní vesta Polar

Dokonalý parťák každého páníčka, který svého chlupáče miluje nade vše na světě. Vesta je voděodolná a vysoce reflexní. Pejska díky ní uvidíte opravdu na dálku.

Příjemný nešustivý softshell nepropustí v nevlídném počasí kapku vody, takže hruď pejska zůstane v suchu. Navíc je příjemně prodyšná, středně hřejivá a velmi dobře přiléhá na hrudník. Vhodné využití najde nejen během každodenních procházek, ale její kvality využívají páníčkové i během sportovních aktivit.

Buďte vidět

Brzy začne podzim a už teď je znát, že se dny zkracují. Letní večerní venčení za světla slunce už je pryč a musíme si počkat zase na příští léto. Reflexní vesty představují ideální řešení pro nastávající podzim a zimu. Buďte jednoduše vidět nejen za světla, ale i za tmy.

Reflexní vesta Hurtta   Hurtta reflexní vesta Polar   

Nic vás nezastaví

Od toho, abyste si s chlupáčem naplno užili podzim i zimu, vás už nic nezastaví. Hřejivé reflexní vesty Hurtta z nepromokavého materiálu s výbornou přilnavostí a kvalitním zpracováním této finské značky vašeho hafana doslova rozzáří :).

Caesar jednou řekl: "Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem." My říkáme: "Přijel jsem, viděl jsem, nezajel jsem."

 

Reflexní vesty Hurtta Polar nyní v akci. Nečekejte, nakupte hned. Akce platí jen do vyprodání zásob!

Reflexní vesta Hurtta Polar   

 

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.