Česko Slovensko Polsko
383 800 199
Nativia listopad 2021
HD 12/21

Alpha Spirit – novinka ze Španělska na našem e-shopu

Dneska bychom rádi věnovali pár řádků našeho blogu nové značce krmiv pro psy i kočky, kterou vám tímto také chceme představit. Nabídněte svým čtyřnohým miláčkům poklady středozemní kuchyně.

Alpha Spirit je moderní španělská značka s pokrokovým přístupem k již samotnému výběru surovin a následné výrobě granulí a doplňkového krmiva v podobě pamlsků.

Všechny nápady na nové produkty přicházejí s myšlenkou nabídnout vašemu čtyřnohému kamarádovi co nejvíce přirozenou stravu s návratem k jejich divokému původu.

Krmiva superprémiové kvality to je značka Alpha Spirit

Krmiva superprémiové kvality to je značka Alpha Spirit a Primal Spirit

Ruku v ruce s touto filozofii byla vyvinuta patentovaná technologie - tenderizace. S touto technologii dochází ke zlepšení křehkostí masa, a tím i k jeho lepší stravitelnosti a lepšímu vstřebání výživově hodnotných prvků. Jedna se o jedinečný postup při výrobě a zpracování surovin, který zachovává jejich nutriční hodnoty v té nejvyšší kvalitě. K tomu přispívá také následné vaření při nízkých teplotách bez předchozí extrudace. Lisování za studena

Dalším bonusem je umístění výrobního závodu přímo ve Španělsku, a to v jeho středomořské oblastí, která je, svou rozmanitosti a kvalitou nabízených surovin, proslulá po celém světě. Toto privilegované místo tak umožňuje připravovat granule z denně čerstvých místních produktů, ke kterým patří hlavně maso a ryby.

Vyzkoušejte i vy nové superprémiové granule nebo doplňkové krmivo v podobě pamlsku, ať už je vaším mazlíkem pes nebo kočka. Granule jsou neutrální, budou tak vyhovovat všem zvířatům bez ohledu na jejich velikost nebo stáří. Pro štěňata je pak doporučována speciální receptura Puppies.

Superprémiové granule s různými příchutěmi

Superprémiové granule s různými příchutěmi v naši nabídce

Řada Alpha Spirit

Krmiva a pochutiny z této řady patří k prémiovým produktům stejnojmenné značky. Při jejich výrobě se nepoužívají žádné obiloviny, ani masokostní moučka. Naopak jsou použity výhradně čerstvé a kvalitní suroviny, které jsou určené i pro lidskou spotřebu. Dalším důležitým faktorem je, že krmivo neprošlo extrudaci. Granule se lisují za studena.

V naši nabídce najdete nejrůznější příchutě, dle použitého masa. Kuřecí, kachní, rybí, vepřové, a to v nejrůznějších kombinacích.

Benefity krmiv Alpha Spirit

 • Bez obilovin a bez lepku – grain free a gluten free.
 • Obsah masa až 85 %.
 • Bez masokostní moučky.
 • Při výrobě se nepoužívá extrudace.
 • Všechny tuky jsou přírodní z masa a ryb.
 • K výrobě jsou využívané místní suroviny – podpora místních společností.
 • Speciální proces výroby pomoci Tenderize Technology.

Kvalita a čerstvost na prvním místě

Kvalita a čerstvost na prvním místě - granule PRIMAL SPIRIT

Řada Primal Spirit

V návaznosti na úspěch krmiv Alpha Spirit se zrodil Primal Spirit. Jsou to rovněž granule superprémiové kvality, které mají za cíl přinést přírodní a vysoce kvalitní suroviny širokému spektru veřejnosti. Granule Primal Spirit obsahují stejnou výrobní surovinu jako vyšší řada této značky Alpha Spirit.

K masu je přidaná rýže, ovoce, zelenina a bylinky. Díky zpracovatelské technologii se granule v organismu zvířete rozkládají během okamžiku a veškerou svou energetickou hodnotu a živiny předávají do 3 hodin od nakrmení.

Navíc granulky bez použití extrudace na sebe nevážou vodu, tím pádem v žaludku nebobtnají a tím předcházejí možné torzi žaludku.

Benefity krmiv Primal Spirit

 • Obsah masa až 70 %.
 • Nízký obsah obilovin.
 • Bez GMO.
 • Neobsahují masokostní moučku.
 • Bez umělých barviv, konzervantů a dochucovadel.
 • Při výrobě se nepoužívá extrudace.
 • K výrobě jsou využívané místní suroviny – podpora místních společností.
 • Speciální proces výroby pomoci Tenderize Technology.

Dopřejte svým čtyřnohým spolubydlícím to nejlepší, co si jen zaslouží. Odměnou pro vás bude zdravé zvíře plné energie s krásnou a lesklou srsti. Spokojený pes nebo kočka přece znamenají spokojeného páníčka. A nezapomínejte ani na odměny, Alpha Spirit má ve svém portfoliu i stejně kvalitní pamlsky z těch nejlepších surovin.

Doplňkové krmivo - pamlsky Alpha Spririt pro psy a kočky

Doplňkové krmivo - pamlsky Alpha Spririt pro psy a kočky

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.