Česko Slovensko Polsko
383 800 199
Calibra říjen 2021
Fitmin - krmivo šampiónu

Granule pro kočky německé kvality Happy Cat vyměnily kožíšek

Rád bych vám dnes představil nové obaly krmiva pro kočky Happy Cat, aby náhodou nedošlo na nějaké mrzení a změna vás neodradila od koupě vašich oblíbených granulí. Pojďme si pro lepší přehlednost postupně ukázat krmiva dle jednotlivých kategorií.

Nový vzhled obalů, kvalita krmiva zůstává

Happy Cat Supreme Kitten & Junior

Jak již název napovídá, tyto granule jsou určeny těm nejmenším kočičím stvořením. Vybírat můžete z příchutí drůbeže a kachny. Velikost granulí je přizpůsobena malé čelisti koťat již od 4. měsíce.

Zjistit více >>

Happy Cat Culinary

Svého kočičího dospěláka potěšíte řadou Happy Cat Culinary. Na výběr z mnoha příchutí jako například hovězí, jehněčí nebo rybí. Všechny se samozřejmě řadí do kategorie superprémiových granulí.

Happy Cat Sterilised

Granule s označením sterilised jsou tu pro všechny kastrované kočičí krasavce. Kastrovaní jedinci totiž mají často sklony k nadváze, a proto jim správně zvolená strava může pomoci k vitálnímu životu i po sterilizaci.

Happy Cat Indoor

Pro všechny méně aktivní domácí povaleče vybírejte granule s označením indoor. Happy Cat nabízí dvě příchutě – hovězí a s lososem.

Happy Cat Sensitive a Senior

Trápí vaší kočku citlivější zažívání nebo problémy se srstí? Poté doporučujeme sáhnout po variantě sensitive. A ani kočičí staroušci nepřijdou zkrátka. Granule Happy Cat Supreme ADULT - Senior je možné užívat již od 8 let věku kočky.

Tip: Starší kočky často trpí problémy se zuby, a proto pro vás máme radu jak jim ulevit. Přidejte ke granulím i mokré krmivo. Granule nasáknou vlhkost a kočce se tak budou lépe kousat. Skvělým doplňkem jsou například kapsičky Happy Cat.

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.