Česko Slovensko Polsko
383 800 199
Nativia listopad 2021
HD 12/21

Pamlsky KIDDOG: když jeden balíček nestačí

Sortiment dobrůtek a odměn se rozrůstá o další variantu oblíbených pamlsků KIDDOG pro psy. Záleží vám na tom, co váš chlupatý svěřenec baští? Nové 80g balíčky pamlsků jsou výběrem toho nejlepšího. Chovatelův výhodný ochutnávkový balíček navíc také toho, co páníčci kupují nejčastěji.

Za zásluhy i jen tak z lásky

Jak už jsme zmínili, pamlsky jsou vhodné i při výcviku jako odměna za dobře odvedenou práci. Praktickou pomůckou je určitě i pamlskovník, kam si odměnu uschováte a stále k ní máte snadný přístup. Navíc nebudete mít po kapsách věčně rozsypané zbytky psích dobrot, a to se vyplatí.

Není pamlsek jako pamlsek

Pamlsky obsahují vždy vysoký podíl masa nebo se jedná přímo o čisté sušené maso. To zní rozhodně lépe, než obyčejný pšeničný piškot, co myslíte? Když už je řeč o piškotech, alternativou mohou být KIDDOG kuřecí mince, které však mají s piškoty podobný pouze vzhled. Práci s krájením vám usnadní například mini kostičky z jehněčího masíčka určené pro drobnější plemena psů.

Pamlsky jako dárek ještě nikoho neurazily

Vybírat můžete z mnoha příchutí a druhů masa. Ať už je váš mazel fanouškem hovězího, kuřecího, jehněčího, rybího či kachního masa, u KIDDOGU si můžete být jistí, že najdete co hledáte. Výběr vám usnadní již zmíněný ochutnávkový balíček, který obsahuje 12 nejčastěji kupovaných a ověřených druhů pamlsků. Baliček může být i skvělým dárkem právě pro svou rozmanitost, díky které si každý pes najde svůj oblíbený mls.

Váš oblíbený druh můžete samozřejmě zakoupit i samostatně jako jedno balení nebo po více kusech za zvýhodněnou cenu.

Tip: Pokud byl váš hafan zvyklý na pamlsky Magnum, věřte, že KIDDOG je adekvátní alternativou těchto dobrot a že si ostudu u svého svěřence rozhodně neutrhnete.

Pro kompletní nabídku navštivte kategorii Pamlsky >>.

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.