383 800 199
Fitmin SOUTĚŽ 2021 kočky
Alavis - veterinární přípravky

Royal Canin Breed Nutrition – výživa na míru

Představujeme vám novinku v podobě kočičích granulí speciálně vyvinutých pro jednotlivá plemena. 

Správná a vyvážená strava je věda

Máte ve své péči kočku s původem a chcete ji dopřát v rámci výživy to nejlepší? Pak by Vaše volba měla padnout na speciální řadu kočičích granuli RC Breed Nutrition s recepturami upravenými speciálně pro jednotlivá plemena. A to jak pro mláďátka, tak i pro dospěle jedince. Vám tak odpadnou starosti s přemýšlením, jak zajistit adekvátně kvalitní stravu pro to vaše konkrétní plemeno, a to již od prvních dnů, které koťátko bude trávit ve vašem domově.

Možná se ptáte, proč bychom měli vybírat krmení podle plemene. Kočka jako kočka a granule jako granule. Ovšem i zde platí, že každé jednotlivé plemeno má své nároky na výživu podle svého životního stylu, velikosti, stavby těla, délky srsti apod.

Kočka je šelma, i přesto že už je mnoho let domestikovaná. Základním kamenem její stravy proto má být vždycky maso. Kočky, které si potravu sami uloví, dostanou do sebe všechny potřebné složky potravy tím, že ulovenou kořist sní do "posledního chloupku". Kočky, které chováme v domácnosti, jsou závislé na krmivu, které jim poskytneme my. Proto je potřeba přemýšlet, čím jim budeme misku plnit.

Pojďme si představit podrobněji jednotlivé typy granulí

ROYAL CANIN BREED British Shorthair

Granule pro britskou krátkosrstou kočku, které jsou svou velikosti a svým tvarem uzpůsobené širokým čelistím tohoto plemene. Unikátní tvar těchto granulí kočka snadno uchopí a jejích žvýkáním zlepšuje zubní hygienu.

Pevné a svalnaté tělo britské kočky zasluhuje přiměřenou dávku bílkovin ve stravě. Tyto granule jí jim poskytnou a zároveň svým složením ochrání klouby a kosti před opotřebením ze zátěže. Koťata zas dostanou ve své krmné dávce všechno potřebné pro správný růst svalů a pohybového aparátu a zároveň podporu imunitního systému, který se teprve vyvíjí.

Britská krátkosrstá kočka a její granule

Britská krátkosrstá kočka a její granule

ROYAL CANIN BREED Ragdoll

Granule pro plemeno ragdoll mají pyramidový tvar, tak akorát pro širokou čelist těchto kočiček. Jejich žvýkáním se kočky postarají o svoji zubní hygienu.

Obsah živin v granulích udržuje zdravou pokožku i srst těchto chlupáčů, zdravé srdíčko a pohybový aparát, a v neposlední řadě i močové ústrojí dospělé kočky.

Ragdoll a krmivo RC Breed pro toto plemeno

Ragdoll a krmivo RC Breed pro toto plemeno

ROYAL CANIN BREED Maine Coon

Obří krasavci jménem mainská mývalí kočka potřebují odpovídající konstrukci granulí. A právě to jim poskytne tato řada, která navíc přispívá i k dentální hygieně těchto jedinců.

Mainská kočka je opravdu velká. A jak je známo, velikost může přinášet zátěž pohybového aparátu včetně kloubů a zátěž srdce. Speciálně vyvinuté složení těchto granulí podporuje tyto systémy již v období růstu, a v dospělosti je udržuje správně vyživené a zdravé.

Mainská mývalí kočka a granule Royal Canin Breed

Mainská mývalí kočka a granule Royal Canin Breed

ROYAL CANIN BREED Siamese

Elegantní, svalnaté tělo siamské kočky dostane v těchto granulích potřebné množství bílkovin pro zachování dlouhého a štíhlého těla s odpovídajícím osvalením. Svým tvarem usnadní úchop, ale podpoří žvýkání, čímž zajisti odpovídající péči o chrup dospělé kočky.

Zvláštní srst siamky zasluhuje zvláštní zacházení. Originální složení granulí ji pomůže udržovat krásně lesklou a zdravou, a to včetně pokožky.

Kočka siamská a odpovídající granule

Kočka siamská a odpovídající granule

ROYAL CANIN BREED Sphynx

Královská kočka sphynx potřebuje obzvláštní péči o její pokožku, která není chráněná kožíškem. Exkluzivní obsah živin granulí vyvinutých pro toto originální plemeno, vám bude v tomto boji velkým pomocníkem.

Sphynxky bývají velmi aktivní, proto potřebují vysoký příjem energie. Krmivo RC svým obsahem tuku tyto zvýšené nároky hravě pokryje. Speciální tvar zas podporuje žvýkání, a tím i správnou péči o dutinu ústní. Podpora zdravého srdce i močových cest je samozřejmostí.

Královna sfinga a královské granule RC

Královna sfinga a královské granule RC

ROYAL CANIN BREED Persian

Kočka s luxusní srstí si zaslouží krmení s luxusním složením, které tento nádherný kožich bude udržovat ve skvělé kondici. Zároveň podpoří i zdraví pokožky.

S dlouhou srstí souvisí i nutnost podpořit a správně stimulovat střevní peristaltiku. Perská kočka totiž za svůj život spolyká velké množství chlupů. Specifické složení s obsahem zdravé vlákniny kontroluje tvorbu trichobezoárů neboli "smotků" srsti v trávícím traktu.

"Splasklý čumák" peršanů vyžaduje speciální tvar granulek pro jejich lehký úchop a dopravu do dutiny ústní a usnadňuje žvýkání.

Luxusní složení granulí RC pro nádherný kožich

Luxusní složení granulí RC pro nádherný kožich

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.