383 800 199
RC Breed 05/2021
Alavis - veterinární přípravky

Brit Jerky Snack: ideální pamlsek nejen při výcviku

Je váš psí parťák zvyklý na rozmazlování? Ostatně, který milovaný čtyřnohý člen rodiny není. Pro všechny psí miláčky je určená novinka na našem e-shopu. Brit Jerky Snack rozvrtí nejeden psí ocásek, za to vám ručíme.

Meaty Coins

Doslova masové dukátky či penízky. Vynikají kvalitou, která je pro Brit typická. Pro svůj tvar budou oblíbené i u menších plemen s drobnější čelistí. Váš mazlík se může těšit na příchuť kuřecího obohaceného o hmyz, krůtího pro štěňata, příchuť sleď, králík a krůta/kuře pro dospělé psy.

Protein Bar

Protein Bar jsou snadno žvýkatelné proteinové tyčinky pro všechny psy, kteří rádi mlsají. Stejně jako u Meaty Coins jsou bez obilovin, barviv a cukru. Vyznačují se vysokou chutností. I když by váš pejsek určitě zvládnul zhltnout celý balík na posezení, jde pouze o doplněk stravy, a proto byste měli dbát na doporučené denní dávkování. Vybírat můžete z příchutí zvěřiny, jehněčího, kuřete a hmyzu, kachny a lososa. Všechny receptury Protein Bar obsahují i kuřecí maso.

Real Fillets

Masíčko nasušené a připravené jen otevřít balíček a slupnout jako malinu. Jako na stříbrném podnose rovnou na jazýček. I to se může honit v hlavě vašemu pejskovi při prvním rozbalování a očichávání té dobroty, kterou mu jeho páníček pořídil. Obsahuje 85% opravdového masa. Na výběr máte z hovězí a kuřecí pochoutky.

Všechny produkty Brit Jerky Snack>>

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.