383 800 199
Foresto soutěž 2021
RC boxy

Na psí neduhy všeho druhu: Royal Canin Veterinary

Řada granulí Royal Canin s označením Veterinary je tu pro všechny pejsky, které trápí nějaké zdravotní potíže. Pojďme si blíže představit, při jakých problémech budete muset dbát na speciální stravu a dopřát svému marodovi to, co potřebuje k lepšímu životu.

Když ani superprémiové krmivo nestačí

Stejně jako člověk i pes potřebuje ve svém životě přizpůsobit jídlo aktuálním potřebám. Vy si při střevní chřipce jistě také nedáte pořádně macatý steak. Rádi byste, ale nejde to. A u psů je to stejné. Royal Canin Veterinary je partnerem všech nemocných mazlíků, kterým je třeba dodat ještě o kousek víc.

Dermatology

Krmiva v této kategorii jsou určena pro psy trpící kožními problémy. Ať už jde o ztrátu srsti, dermatózu nebo různé alergické reakce (například po štípnutí hmyzem). Krmivo tlumí projevy těchto kožních neduhů a napomáhá k obnově správné funkce kožní bariéry.

Celá kategorie >>

Gastrointestinal Tract

Jak už název napovídá (Gastroenterologie neboli zkráceně "gastro" = obor řešící onemocnění zažívacího ústrojí), toto krmivo je určené pro psy trpící zažívacími potížemi. Ať už těmi chronickými nebo akutními. Pomůže při problémech se sníženou chutí k jídlu, doplní zvýšenou potřebu vlákniny nebo bude skvělým pomocníkem pro psy trpící onemocněním jater.

Vždy konzultujte podávání granulí se svým veterinářem. Jen on může správně určit ty právé granule pro vašeho chlupáče.

Celá kategorie >>

Vital Support

Má váš psí společník nemocné ledviny či problémy se srdcem? Snížila se mu chuť k jídlu a hrozí, že nebude mít dostatečný příjem živin? Pro tyto psí hrdiny jsou tu granule Royal Canin Vital support, které mají vysoké nutriční hodnoty a tudíž dodají pejskovi potřebnou dávku živin i při sníženém přijmu potravy.

Celá kategorie >>

Weight Management

Tento typ veterinární řady se zaměřuje na pejsky se sklony k nadváze. Pomůže v boji se snížením váhy a udržením optimální hmotnosti i nadále. V této kategorii také najdete granule určené pro psy s cukrovkou.

Celá kategorie >>

Health Management

Stejně jako lidé i psi mohou mít velké problémy se zuby. Často za ně může nadměrná tvorba zubního plaku, který se následně mění na zubní kámen. A problém je na světě. Pejsek potom může méně jíst a silně mu zapáchá z úst. I s tímto problémem můžete bojovat s granulemi Royal Canin VDD Dental.

Při úzkostech a nadměrnému stresu vám mohou pomoci granule Royal Canin VDD Calm, které psovi pomáhají optimálně řešit stresové situace a problémy s tím spojené (průjem, kožní nemoci).

Celá kategorie >>

Urinary

Ktegorie krmiv Urinary je tu pro všechny pejsky, kteří trpí různým onemocněním močového ústrojí. Může se jednat o onemocnění chronické nebo třeba akutní záněty. V obou případech je třeba podávat správně sestavenou a vyváženou stravu. A součástí této stravy by měly být i kvalitní granule.

Celá kategorie >>

Na závěr opravdu apelujeme na všechny páníčky, aby se v oblasti výživy nemocného zvířete nejdříve poradili se svým veterinářem. Mohli byste pejskovi ještě přitížit, protože se jedná o specifický výrobek dělaný každému problému na míru.

Na všechna krmiva se můžete podívat >>zde<<

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.