383 800 199
Foresto soutěž 2021
RC boxy

Novinka pro kočičí členy rodiny: Calibra Cat Verve

Máte doma mlsouna, kterého jen tak něčím neuctíte? Věčného hladovce, který přiběhne jakmile zašustíte jenom s pytlíkem oříšků? A pak to zklamání, když ta bašta zrovna není pro něj. Právě pro tyto kočičí labužníky je tu Calibra Cat Verve. Lahodná chuť a neodolatelná vůně přivábí kočku až z druhého konce vesmíru. Pojďme si tuto novinku představit trochu blíže.

Maso, k tomu maso a zase jenom maso

Přesně to naši kočičí společníci potřebují. I ten nejlínější mourek na gauči. Kočičí zažívání je stavěné tak, že dokáže rychle zpracovat vysoký podíl bílkovin, takže je pro něj odpradávna masitá strava základ. V granulích Calibra Cat Verve proto nenajdete ani ždibíček obilovin, které by kočičí zažívání akorát zatížily.

Rozmanitost

Kocourek rád rybičku? Pak mu dopřejte granule s obsahem čerstvého sledě či lososa. Nebo raději kuřecí, jehněčí či snad dokonce zvěřinu? Inu, každý kočičí mlsoun si jistě přijde na své.

O tom, že pořídíte granule pro kotě, dospěláka, starouška i kastrovanou kočku se snad ani nemusíme zmiňovat, to je u Calibry běžně dostupný standard.

Něco navíc

Granule jsou tzv. Grain free, což znamená bez lepku. Marně byste hledali také kukuřici, GMO (geneticky modifikované organismy) nebo umělá barviva a konzervanty.

Naopak co je pro kočky nezbytné je látka zvaná taurin. Ta napomáhá správné funkci zraku a srdce. Výrobce Calibra na to u řady Verve rozhodně nezapomněl, a proto granulky obsahují i tuto velice prospěšnou látku.

Na vaši kočku čeká výtečná vůně a chuť, speciálně vyvinutá neodolatelná konzistence a kvalitní suroviny. Krmivo je plné minerálů, vitamínů a vlákniny pro správnou funkci trávení.

Jednotlivé receptury

Pro koťata

Lehce stravitelné a přitom extra výživné. Taková je definice granulí Calibra Cat Verve Kitten Chicken & Turkey pro koťata. Jsou napěchované kuřecím a krůtím masem, aby se těm nejmenším kočičím miláčkům dostalo všeho potřebného ke správnému vývoji a růstu. Jako bonus navíc obsahují sušenou syrovátku, kořen čekanky a olej z lososa. No není to prostě paráda?

Pro zkušené šelmy

Nejen, že jsou tyto granule Calibra Cat verve Adult Herring nabité čerstvým masem ze sledě a lososa, ale obsahují také atraktivní funkční aditiva. Co si pod tím představit? Jedná se o složku přesně vyvážených doplňkových potravin, které pozitivně působí na celkové zdraví zvířete. Těmi jsou kořen čekanky, olej z lososa a sušené řasy - kelpa.

Vše co potřebuje dospělák

Voňavé granule Calibra Cat verve Adult Chicken & Turkey dostanou vaši kočku výtečnou chutí kuřecího a krůtího masa. Pro obohacení a celkové zdraví kočky Calibra přidala ještě chlorellu, pampelišku a goji.

Pro kočičí staroušky

Calibra Cat verve Adult Lamb & Venison jsou granule určené pro kočky starší 8 let. Uspokojit kočku, která už v životě ví co chce může být oříšek. Při vývoji granulek byl brán ohled i na citlivé bříško starších jedinců. Jehněčí maso a zvěřina navíc s přídavkem šípkového plodu, semena ostropestřce a extraktu ze slávky zelenoústé - to je prostě prvotřídní kvalita jménem Calibra.

Indoor pro kočky žijící doma

Je Vaše kočka lovec domácí? Místo hrabošů číhá doma na pamlsek navíc, a mnohdy je to vidět i na jejích proporcích? Pokud má váš chlupáč nějaký ten gram navrch, doporučujeme tyto granule Calibra Cat verve Indoor + Weight Management Chicken & Turkey. Dietní porce kvalitního kuřecího a krůtího masa s přídavkem látky L-karnitin, extraktem ze slávky zelenoústé a listy brusinky.

Pro kastrované jedince

Energeticky vyvážená porce těch nejchutnějších granulí Calibra Cat verve Sterilised Herring s obsahem sledě a lososa. Extrakt z ze slávky zelenoústé, listy brusinky a sušené řasy - kelpu mají blahodárný účinek na její organismus.

Pokud byste rádi pořídili jinou příchuť, jsou tu pro vás granulky Calibra Cat verve Sterilised Chicken & Turkey rovněž pro kočky po kastraci.

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.