383 800 199
happy30
Fitmin - výživový program PODZIM 2020

Novinka: Brit Care Mini fillets in gravy pro malé psy

Masíčko v delikátní šťávě zpestří jídelníček i vybíravým chlupáčům. Tahle mňaminka je speciálně určena pro malá plemena psů.

Malí chlupáči se při správné péči dožívají relativně dlouhého věku. Pokud bychom přepočítali psí léta na ta lidská, zjistíte, že malá plemena se dožívají více než 100 let. A to je, panečku, úctyhodný věk. Kvalita a délka života pejska, i toho úplně nejmenšího, jako je např. čivava, se ale odráží v péči a kvalitní stravě, kterou mazlíčkovi páníček poskytne.

Proč speciální krmiva pro malá plemena?

Chlupáč možná vypadá jako malý plyšák, a proto někdy páníčkové zapomínají, jak důležitou roli hraje správná péče a hlavně speciální přizpůsobené krmivo.

Představte si, jaké to je být malým psem. Takový jorkšír, malzétáček, krysařík nebo třeba trpasličí jezevčík či pudl se se svým páníčkem snaží držet krok, ale přitom se musí poprat s nástrahami okolí, a to převážně se špínou a prachem, které se drží na zemi. Do jejich čenichu se dostane mnohem více nečistot, než je tomu u velkého psa.

Škodliviny oslabují organismus a zvyšují i hladinu stresu v těle. Proto není dobré zatěžovat malé psí tělíčko ještě nevhodnou stravou, mezi kterou patří u těchto chlupáčů například obiloviny. Proto Brit vyrábí speciální granule Brit Care Mini a nyní nově i kapsičky Brit Care Mini, které jsou dokonale uzpůsobeny pro malé psí lásky.

Brit Care Mini

Brit Care Mini Fillets in gravy

Řada Brit Care Mini nyní obsahuje kromě granulek i kapsičky. Kousky masových filetek v delikátní šťávě představují kompletní plnohodnotnou výživu, ale využijete je i jako doplněk ke granulím pro vylepšení chuťového zážitku psích gurmánů malých plemen. Seženete je v šesti příchutích v gramáži 85 g.

Benefity kapsiček

  • superprémiová kvalita
  • vysoká chutnost
  • obohaceno o prebiotika pro dobré trávení
  • vhodné i pro vybíravé pejsky
  • obsahuje rozmarýn, kurkumu, hřebíček, citrusy a borůvky
  • optimální složení pro malá plemena psů
  • grain free - bez obilovin

Brit Care Mini Fillets in gravy kapsičky pro malé psy

Příchuti

Brit Care Mini Fillets in Gravy   

 

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.