383 800 199
happy30
Fitmin - výživový program PODZIM 2020

Marp balíčky plné dobrot pro psy a kočky

Kyblíčky od značky Marp jsou doslova nadupané dobrotami. Balíčky jsou ideální pro vašeho čtyřnožce jako ochutnávka špičkových krmiv Marp, ale báječně poslouží i jako dárek pro kamarády pejskaře a kočičkáře.

Balíčkem Marp potěšíte všechny psí i kočičí labužníky. V praktickém kyblíku plném skvělých krmiv (pamlsků, vaniček, konzerv) najdete navíc šikovné doplňky jako *odměrku na granule nebo víčko na konzervy, díky kterému načatá konzerva vydrží déle čerstvá. Praktický kyblík můžete využít jako zásobník na granule.

*doplňky se liší dle konkrétního balíčku

Benefity pamlskových balíčků Marp

  • špičková krmiva splňující maximální požadavky na výživu
  • vynikající složení všech krmiv Marp
  • funkční přírodní receptury krmiv
  • maso převážně z volných chovů
  • bez pšenice, kukuřice, sóji a chemických konzervantů
  • vysoká chutnost a stravitelnost
  • ochutnávka několika receptur v jednom balíčku
  • kyblík jako zásobník na granule

Štěněčí balíček s krmivem

Balíček je vhodný pro štěňata všech plemen. Štěňátko má možnost ochutnat nové receptury, a vy tak máte jedinečnou příležitost zjistit, co vašemu čtyřnohému benjaminkovi chutná nejvíc. V balíčku najdete jak granule, tak i vaničky a pamlsky pro psy. Štěněčí balíček obsahuje i vzorky granulí Doxneo a Artemis. Celé složení balíčku Marp pro štěňata najdete v popisku produktu.

Marp štěněčí balíček pro psy   

Pamlskový balíček Marp

Ideální pamlskový balíček pro dospělé chlupáče, kteří mají rádi kvalitní krmiva a rádi zkoušejí nové chutě. Tento balíček je totiž nadupaný pamlsky a navíc obsahuje i konzervy Marp a Doxneo. Klikněte na odkaz a mrkněte na ten dlouhý seznam všech psích mňaminek ukrytých v tomto balíčku.

Marp pamlskový balíček pro psy kyblík   

Kočičí balíček Marp

I kočičí lásky milují ochutnávat něco nového. Komu by také chutnalo pořád to samé dokola. Kočičí balíček Marp potěší všechny kočičí labužníky, protože obsahuje nejen suprové granule, ale navíc šťavnaté masové konzervy a vaničky. Všechny dobroty najdete v popisku produktu.

Marp kočičí balíček kyblík     

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.