383 800 199
happy30
Fitmin - výživový program PODZIM 2020

Kočičí slabina: salámy Brit Care Cat Meaty Snack

Představujeme skutečnou pochoutku ve světě kočičích pamlsků. Salámy Brit jsou určené pro ty, kteří chtějí zvířeti dopřát opravdovou lahůdku v nejvyšší kvalitě a nezadělat mu na zdravotní potíže. Salámy obsahují 95% masa a vnitřností. A co je těch zbylých 5%, ptáte se?  Pojďme se tomu podrobněji podívat na zoubek.

Kvalita nadevše

Nabízíme tři druhy salámů a každý z nich je nabitý jak kvalitním masem, tak doplňkovými prvky. Těmi jsou například proteiny, tuky, vláknina, vápník, kolagen a další. Vybírat můžete z příchuti hovězího, kuřecího nebo lososího masa. Všechny salámy jsou bez obilovin, přidaných barviv a cukru, bez sóji a GMO.

Brit ví, co kočky chtějí

Má jemnou konzistenci ve formě šlehané masové pěny, která kočkám maximálně vyhovuje. Ideál pro koťátka i pro bezzubé staroušky. Snadno se krájí, takže vždy lehce odhadnete množství, které kočce dáváte.

Pozor na správné zásady podávání produktu. Řiďte se pokyny na obalu jako je dávkování, podávat salám pouze pokojové teploty (pozor ale na skladování) a spotřebovat do uvedeného data expirace.

Druhy salámů

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.