383 800 199
tow30
Calibra EN NEW - propagace

Batoh Kangoo pro kočky a malé psy: pohodlné nošení i cestování

Praktický, snadno otevíratelný batoh s bezpečnostní karabinou pro uchycení za obojek nebo postroj. Ideální pro přenos malých psů a koček do 6 nebo 8 kg.

Bezpečí a pohodlí

Batoh Kangoo je vhodný pro malé domácí mazlíčky a je navržen tak, aby vašemu věrnému příteli poskytoval pohodlí, zatímco vás doprovází na cestách. Odolný materiál (nylon), praktické polstrované ramenní popruhy i nastavitelný bederní popruh zajistí bezpečné a příjemné nošení.

Uvnitř batohu najdete zapínací karabinu, kterou mazlíčkovi připevníte za obojek nebo postroj. Velikost otvoru do batohu libovolně upravíte podle vlastních požadavků díky možnosti nastavení.

Pomocí praktického zipu lze batoh zcela otevřít, abyste do něj mohli vašeho čtyřnohého přítele snadno usadit. Kruhový otvor mu umožní celou dobu pozorovat okolí a situaci venku.

Batoh na psy a kočky KANGOO Ferplast

Variabilní a praktický

Batoh můžete nosit vzadu, ale je přizpůsobený i nošení na hrudníku. Pokud tedy chcete na mazlíčka celou dobu vidět, bude pro vás tato varianta ideální.

Díky batohu můžete pejska vzít i do míst, která jsou jinak zvířatům zakázána nebo z jiných důvodů špatně dostupná, např. z důvodu velké frekvence osob. Uvnitř batohu nebude mazlíček nikoho obtěžovat a sám nebude rušen.

Batoh na psy a kočky KANGOO Ferplast

Batoh na psy a kočky KANGOO Ferplast   

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.