383 800 199
nativia30
Fitmin - propagace

Nové Carnilove kapsy pro psy aneb po stopách šelem za divokou kořistí

Šťavnaté 300g kapsičky s pořádnou náloží masa a vnitřnostmi ze zvířat divokého původu.

Dnes jsou psi naši mazlíčci a parťáci, kteří s námi bydlí doma, spí vedle nás v posteli a bereme je jako členy rodiny. V hloubi jejich duše ale stále dřímá divoká šelma, která touží po lovu a divoké kořisti.

Značka Carnilove proto vytvořila zcela nové receptury, které uspokojí chlupáčovu touhu po divokém masu a přenesou ho (aspoň na chvíli) zpět do divočiny.

Co je uvnitř?

Pes se v průběhu soužití s člověkem začal vzdalovat od svého přirozeného jídelníčku. Kapsičky Carnilove, nebo lépe řečeno 300g pořádné kapsy, obsahují 85 % masa, které doplňují luční a lesní byliny a ovoce.

Lahodné kousky masa v paštice můžete vzít díky praktickému balení s sebou na výlet nebo delší procházku, a dopřát tak svému mazlovi přírodní hostinu podle jeho gusta v souladu s přirozenou stravou.

Kapsy Carnilove slouží jako kompletní plnohodnotné krmivo, ale klidně je můžete přidávat jako lahodný topping na granule nebo používat jako odměnu.

Carnilove kapsičky pro psy

Divočák s šípky

Wild Boar with Rosehips: Maso z divočáka je vysoce stravitelné. Obsahuje nízké procento tuku, a tím podporuje optimální kondici při správném rozvoji svalové hmoty. Má také nízký obsah cholesterolu. Šípky jsou známé pro své antioxidační a protizánětlivé účinky. Podporují trávení, zdravou kůži, srdce i oběhový systém. Snižují hladinu glukózy v krvi.

Carnilove Wild Boar with Rosehip kapsička

Buvol s plátky růží

Buffalo with Rose Petals: I buvolí maso je vysoce stravitelné. Podporuje rozvoj svaloviny, optimální kondici psa a díky omega mastným kyselinám i imunitu. Růžové plátky představují vynikající antioxidant, posilují imunitu, zdraví kůže a trávicí trakt.

Buffalo with Rose Blossom Carnilove kapsičky pro psy

Losos s borůvkami pro štěňata

Salmon with Blueberries for Puppies: Losos patří mezi dietní, vysoce stravitelná masa. Podporuje trávicí trakt a optimální kondici pejska. Omega 3 mastné kyseliny jsou výborné na zdraví srdce, mozku, kloubů, kůže i srsti. Ve spojení s borůvkami je tato kombinace ideální pro štěňata. Borůvky totiž podporují rozvoj a činnost mozku a chrání močový aparát před záněty.

Carnilove Salmon With Blueberries for Puppies kapsičky

Kapr s černou mrkví

Carp with Black Carrot: Dietní maso pstruha příznivě působí na pejskovu kondici. Díky vysokému obsahu omega 3 je pstruh výborný na podporu srdce, kloubů i kůže. Černá mrkev posiluje imunitu, kůži i zrak. Má vysoké množství antioxidantů a pomáhá snižovat cholesterol v krvi. Chrání srdce a oběhový aparát.

Carnilove Carp with Black Carrot kapsička pro psy

Pštros s ostružinami

Ostrich with Blackberries: Pštros má hypoalergenní, vysoce stravitelné maso, které podporuje zdraví trávicího traktu. Nízký obsah tuku a cholesterolu jsou výborné pro zdravé srdce a oběhový aparát. Navíc díky ostružinám, silnému antioxidantu, krmivo přispívá ke zdravému močovému ústrojí a kůži.

Ostrich with Blackberries kapsičky pro psy Carnilove

Bažant s listy maliníku

Pheasant with Raspberry Leaves: Bažantí maso se vyznačuje mnohými benefity. Je hypoalergenní, vysoce stravitelné, díky poly-nenasyceným mastným kyselinám chrání srdce a oběhový aparát. Vysoký obsah selenu se stará o ochranu buněk a zlepšuje zdraví kůže, kloubů a kondici mozku. Listy maliníku se hojně používají v přírodní medicíně, protože podporují močový aparát a dásně, zdravá játra i klouby a snižují bolestivost kloubů.

Carnilove kapsičky pro psy Pheasant with Raspberry leaf

Křepelka se žlutou mrkví

Quail with Yellow Carrot: Maso z křepelky má vysoký obsah selenu a poly-nenasycených mastných kyselin, je hypoalergenní. Proto stejně tak jako maso z bažanta chrání srdce a oběhový aparát a zlepšuje vitalitu kůže, kloubů a mozku. Mrkev podporuje imunitu, chrání srdce a přispívá k vynikajícímu zraku a zdravé kůži.

Carnilove kapsičky pro psy Quail with Yellow Carrot

Zvěřina s listy jahodníku

Venison with Strawberry Leaves: Zvěřina patří mezi dietní masa s nízkým cholesterolem. Podporuje zdravé trávení, ideální rozvoj svaloviny a přispívá k ochraně srdce. Listy jahodníku chrání buňky před oxidačním stresem a mají pozitivní vliv na zdraví kůže a srdce. Zároveň snižují hladinu cholesterolu.

Carnilove kapsičky pro psy Venison with Strawberry leaf

Kachna s bojínkem lučním

Duck with Timothy Grass: Kachní maso je hypoalergenní, nezatěžuje trávení a podporuje optimální kondici těla. Díky obsahu poly-nenasycených mastných kyselin chrání srdce a oběhový aparát. Bojínek luční představuje vynikající zdroj hrubé vlákniny a podporuje tak zdravý trávicí trakt.

Carnilove kapsičky pro psy Duck with Timothy Grass

 

Mrkněte i na další krmiva značky Carnilove: špičkové granulekonzervy pro psy

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.