383 800 199
nativia30
Fitmin - propagace

NOVINKA: Marp pamlsky, konzervy, vaničky i oleje

Velký přehled doplňkových krmiv Marp pro psy a kočky. Kterou z těchto vynikajících dobrot pořídíte svému čtyřnohému miláčkovi vy?

Značku krmiv Marp asi není potřeba představovat. V Česku se těší opravdu velké popularitě a díky prvotřídní kvalitě granulí pro psy a kočky si Marp získal přízeň mnoha páníčků. Více se o granulích Marp dočtete v článku Marp: funkční krmiva bez kompromisů.

Možná jste ale nevěděli, že kromě suchých krmiv můžete mazlíčkovi pořídit od stejné značky i masové konzervy, vaničky, pamlsky a přírodní oleje. Všechny splňují maximální požadavky na špičkové složení.

Pamlsky pro psy

Marp Biscuits. Ručně vyráběné pamlsky bez chemických konzervantů a dochucovadel. Hypoalergenní pamlsky podporují trávení a jsou ideální zdravou dobrotou za odměnu. V této řadě najdete i funkční pamlsky s ostropestřcem mariánským a kolagenem.

Marp Buffalo. Sušené buvolí pamlsky v potravinářské kvalitě. Maso pochází ze zvířat ve volných chovech a mají nižší obsah tuku a cholesterolu než hovězí pamlsky.

Marp Snacks. Pamlsky bez obilovin, umělých konzervantů a barviv. Mají nízký obsah tuku a obsahují minimálně 49 % masa.

Marp pamlsky pro psy   

Konzervy a vaničky pro psy

Všechny konzervy a vaničky Marp pro psy obsahují pouze jeden druh bílkovin. Kombinují svaloviny a vnitřnosti, takže si váš mazlíček pochutná opravdu na celé kořisti. Krmiva neobsahují obiloviny ani konzervanty. Skvěle se hodí k míchání s granulemi

Marp konzervy pro psy   

Marp single protien pro psy   

Oleje pro psy

Lněný olej Marp Holistic. 100% přírodní olej lisovaný za studena. Tento špičkový doplněk stravy podporuje zdravou kůži a lesklou srst, činnost srdce, správné zažívání, zklidňuje podrážděnou pokožku a je vynikajícím zdrojem esenciálních mastných kyselin.

Lososový olej Marp Holistic. 100% přírodní čistý lososový olej. Olej má prokazatelné pozitivní účinky na organismus psa. Snižuje riziko onemocnění kůže, podporuje kvalitu srsti a kůže, působí proti lámavosti a vypadávání srsti a má protizánětlivé účinky.

Ostropestřcový olej Marp Holistic. 100% přírodní olej lisovaný za studena. Ostropestřec je výborným antioxidantem a má mnoho pozitivních účinků na organismus. Podporuje imunitu, posiluje játra, zklidňuje záněty. Předchází vstřebávání škodlivých látek do těla.

Marp oleje pro psy   

Konzervy a vaničky pro kočky

Všechny konzervy a vaničky Marp pro kočky obsahují mono protein, tedy jeden jediný zdroj proteinu. Špičková kvalita surovin je samozřejmostí. Krmiva v sobě nemají kukuřici, pšenici, sóju ani chemickou konzervaci. Ideální k přimíchání do granulí.

Marp konzervy pro kočky single protein   

Marp vaničky pro kočky single protein   

Multipacky za výhodnou cenu

Nakupte krmiva Marp ještě výhodněji. Jak na to? Navštivte sekci multibalení pro psy nebo multibalení pro kočky a pořiďte mazlíčkovi výhodné balení po několika kusech. Nákupem ve větším počtu ušetříte až 29 %.

 Marp

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.