383 800 199
calibra30
Fitmin For Life - propagace

Calibra Expert Nutrition: expertní výživa pro psy

Nová grafika pytlů a 2 kompletně nové receptury, to je 7 jedinečných druhů superprémiových granulí pro vaše psí miláčky od české značky Calibra.

Řada Expert Nutrition změnila v nedávné době celou svou grafiku a do své rodiny přizvala další dvě nové receptury. Pojďme se na ní podívat jako na celek. Má totiž hodně co nabídnout.

Pozor, pokud ji ještě neznáte, je velká pravděpodobnost, že se do ní po přečtení článku bezhlavě zamilujete! :)

Proč expertní výživa

Protože každý pes má na výživu specifické požadavky. Calibra své složení řady Expert Nutrition uzpůsobila konkrétním životním stylům psů i prostředí, ve kterém se nachází. Naplněním těchto specifických potřeb pomáhá podpořit zdraví chlupáče a ulevit mu při zdravotních obtížích.

Calibra Expert Nutrition logo

Hezky česky a odborně

Za Calibrou stojí lidé, nadšení chovatelé, kteří milují své psy. Každou svou recepturu řádně vymazlí a ladí ji ve spolupráci s veterinárními lékaři a mezinárodními odborníky na výživu. Všechna svá krmiva vyrábí Calibra v České republice a při výrobě dodržuje nejpřísnější normy.

Funkční krmivo

Kvalita krmiva je v Calibře na prvním místě. Vše začíná u vstupních surovin, které splňují vysoké požadavky. Krmiva Expert Nutrition obsahují nejkvalitnější vysoce stravitelné suroviny, vždy jeden hlavní zdroj proteinu a jeden hlavní zdroj sacharidů. Díky těmto faktorům se výrazně snižuje pravděpodobnost výskytu alergické reakce na krmivo.

Kyselina fulvová. Hlavní funkční složkou je kyselina fulvová (fulvokyselina), která se vyznačuje širokou škálou pozitivních účinků na organismus a tvoří přirozenou součást stravování zvířat ve volné přírodě. Jedná se o organickou složku půdy, podporující vstřebávání živin z potravy a stabilizující střevní mikroflóru. Má protizánětlivé a zároveň vysoké antioxidační a detoxikační účinky, protože absorbuje toxiny a těžké kovy a vylučuje je z těla ven.

Receptury jsou kompletně bez

Calibra Expert Nutrition

7 receptur řeší specifické potřeby

Všechny receptury Expert Nutrition se zaměřují na řešení konkrétních specifických potřeb psů. Pro koho je která receptura šitá na míru?

  • CITY: Receptura určená aktivním psům z městského prostředí.
  • ENERGY: Receptura se zvýšeným obsahem energie pro vytrvalost a aktivní život.
  • LIGHT: Receptura zaměřená na kontrolu váhy a snížení hmotnosti psa.
  • MOBILITY: Receptura na podporu pohybového aparátu a namáhaných kloubů.
  • ORAL CARE: Receptura pro psy se zvýšenými nároky na péči o ústní dutinu.
  • SENSITIVE: Receptura k péči o citlivé trávení a pro zdravou kůži a srst.
  • NEUTERED: Receptura vyvinutá na míru pro sterilizované/kastrované psy.

Chcete se podívat jednotlivým recepturám na zoubek a omrknout detailně složení i přínosy pro vašeho chlupáče? V popisku u produtku konkrétní receptury se dozvíte vše, co vás zajímá.

Calibra Expert Nutrition   

 

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.