383 800 199
Brit30
Fitmin - propagace

Elektronické smart vychytávky pro vaše mazlíčky

Zjednoduš si život díky skvělým vychytávkám pro tvého psího kámoše.

Modernímu světu už nevládnou jen chytré telefony. Na řadu přišlo i odvětví mazlíčků.

Dnes už za vás může chlupáčovi házet aportky vrhač míčků, krmit ho automatický dávkovač, který je opatřen webkamerou a vy tak můžete na pejska mluvit a sledovat ho, jak si pošmakuje na svých oblíbených granulích, i když budete na míle daleko. Při výcviku vám přijde vhod elektronický obojek a na zahradě využijete ultrazvukovou protištěkací budku, která omezí nežádoucí štěkání vašeho Azora, ale i třeba sousedovic Alíka.

Zdá se vám to jako z jiné dimenze? Ba ne, tyhle hračky a vychytávky opravdu existují. A ve skutečnosti jsou docela zábavné a parádně pomůžou s výcvikem i s utužením vašeho přátelského pouta. Každý páníček si mezi nimi najde svého favorita (nebo i víc), kterého zatouží pořídit svému mazlíčkovi. Jaký bude ten váš?

Automatické dávkovače krmiva Petwant

Zajistěte svému pejskovi dokonalý krmný plán. Díky automatickému dávkovači krmiva už se nestane, že by váš chlupáč trpěl hlady, nebo se zbytečně naráz přecpal velkou porcí. Jednoduše nastavíte dávkovač a pejska tak nakrmíte několikrát za den, ať už budete v tu chvíli kdekoliv.

Automatický dávkovač krmiva Petwant

Elektronické výcvikové a protištěkací obojky

Výcvikové a protištěkací obojky představují efektivní pomůcku, která vám pomůže odnaučit vašeho chlupáče nadměrně štěkat a ulehčí vám jeho výcvik. Jak fungují? Pomocí výcvikového obojku posíláte psovi signál pochvaly nebo pokárání. Největší výhodou je, že vám umožňuje reagovat ihned. Ne za půl minuty, až k vám pes přiběhne. Tato metoda dává možnost trénovat chlupáče i bez vodítka a to klidně i na takovou vzdálenost, kam až dosáhne signál vašeho přístroje. Obojky mají různé funkce: vibrace, impulz, zvuk, ultrazvuk a další.

Zobrazit všechny výcvikové a protištěkací obojky pro psy

Výcvikové a protištěkací obojky

Protištěkací budky GoodLife Silencer

Ultrazvukové protištěkací budky fungují na jednoduchém, ale účinném principu. Pomocí vnitřního mikrofonu detekují štěkání na vzdálenost 30 až 40 metrů. Jakmile pes zaštěká, budka jeho směrem vyšle velmi vysoký tón, který je pro většinu lidí neslyšitelný, ale pro psa nepříjemný. Tento tón není nebezpečný, ale při tom vysoce účinný. Jakmile pes přestane štěkat, nepříjemný vysoký zvuk také utichne. Budky jsou účinné až na vzdálenost 100 metrů.

Protištěkací budka

Vrhače míčků iFetch

Automatické aportovače představují interaktivní hru pro malé a velké chlupáče. Dokáží je zabavit i na několik hodin a to jak doma, tak venku. Více se o těchto šikovných věcičkách dočtete v našem článku Vrhače míčků iFetch - aportovací smart hračky pro vašeho psa.

  • Gravitační vrhač míčků iFetch Frenzy - Je ideální pro malé a střední psy. Vrhač míčků má naprosto tichý chod, který je řízen gravitací. Tři náhodné směry vykutálení míčku procvičují pejskův postřeh. Dostřel (dokutálení) je kolem 2 - 3,5 metrů.
  • Automatický vrhač míčků iFetch Too - Nejvyšší třída iFetch odpalovačů míčků. Oblíbí si ho hlavně velcí psi. Výstřel dosahuje vzdálenosti 3, 7 a 12 metrů. Díky vestavěné dobíjecí baterii ho můžete použít venku i uvnitř bez nutnosti neustálého dokupování jednorázových baterek.

Vrhač míčků pro psy aportovač

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.