383 800 199
calibra30
PROFINE30 - fajn září

Dřevěná bouda PIKA Door - pětihvězdičkové ubytování pro vašeho psa

Využijte zaváděcí ceny a ušetřete až 18 %. Výběr z několika velikostí!

Každý pes, který žije na zahradě, nebo na ní tráví velkou část dne, musí mít místo, kam se schová před nepříznivým počasím - zimou, sněhem, deštěm, větrem, ale i velkými vedry a přímým sluncem. Ideálním řešením je jeho vlastní bouda, která pro něj bude útočištěm a místem, kde se cítí v bezpečí.

Sestavení boudy levou zadní

V dnešní době mají páníčkové oproti dřívějším časům obrovskou výhodu. Nemusí si složitě boudu stloukat sami, vyměřovat a shánět potřebný materiál. Skvělou kvalitní multifunkční boudu už si dnes můžete pořídit online a nechat si ji dovézt až na práh vašich dveří. Aspoň tak to chodí u nás. Naskladnili jsme pro vaše mazlíčky nové psí boudy PIKA Door vyráběné v Německu, takže si můžete být jisti jejich kvalitním zpracováním.

Pomocí návodu pak k sobě jednoduše smontujete všechny stěny, podlahu a střechu a máte za pár minut hotovo.

Benefity dřevěné boudy PIKA Door

  • Kvalitní borovicové dřevo
  • Využití v létě i v zimě
  • Dlouhá životnost díky masivnímu provedení a kvalitnímu zpracování
  • Snadná údržba
  • Vyklápěcí střecha
  • Jednoduchá montáž
  • Perfektní izolace před chladem a vlhkem (díky plastovým krytkám dřevěných nožiček)
  • Vyrobeno v Německu
  • Skvělý materiál odolný vůči silným poryvům větru

Bouda pro psy

Dřevěná bouda pro psa PIKA Door

Měli byste vědět

Asfaltové dlaždice. Střecha boudy je pokryta asfaltovými dlaždicemi. Ty pomáhají psímu domečku odolávat povětrnostním vlivům i UV záření.

Plastové krytky. Bouda stojí na čtyřech pevných dřevěných nohách, které jsou navíc obloženy plastovými krytkami. Tento systém izoluje dno boudy od přímého kontaktu se zemí a chrání boudu a pejska před chladem a vlhkostí.

Tipy

Dvířka. Otvor do boudy je otevřený. Je možné k boudě dokoupit závěsná plastová dvířka, která zvýší ochranu psa v chladném počasí.

Podložky, deky. Pro ještě větší pohodlí psa vybavte boudu speciální podložkou nebo dekou. Pomůže chránit chlupáče před zimou v chladných měsících, ale také umožní příjemnější odpočinek. Podložky z paměťové pěny navíc příznivě ovlivňují zdraví jeho pohybového aparátu.

Podložky z paměťové pěny pro psy

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.