383 800 199
Brit Care Dog Functional
Fitmin For Life - propagace

Eminent Platinum - hypoalergenní krmivo bez obilovin

Nová řada české značky Eminent je založena na jedné hlavní surovině...

Mořské ryby

Mořské ryby představují hlavní složku granulí Eminent Platinum. Maso z mořských ryb je pro psa kvalitním zdrojem bílkovin a důležitých Omega-3 mastných kyselin. Tyto nenasycené mastné kyseliny si organismus nedokáže sám vyrobit a je odkázán na jejich příjem v potravě.

Chia, ostropestřec a další

Zní to jako zdravá strava? 100% ano! I chlupáč přece potřebuje kromě masa i další složky v potravě, aby byl jeho příjem živin vyvážený. V těchto granulích si pes navíc kromě rybího masa (které je první a hlavní surovinou) pochutná i na batátech, ovoci, zelenině, semínkách chia a ostropestřce mariánského, kokosovém oleji, zeleném čaji a dalších skvělých surovinách. Celé složení si můžete přečíst u každého produktu.

Grain Free

Granule Eminent Platinum splňují vysoké standardy kvality. Zaměřují se na přírodní složení s 0 % obilovin, které přispívá ke zdravému životu mazlíčků.

Zdravé klouby

Vyvážená kombinace glukosaminu, chondroitin sulfátu, MSM (methylsulfonylmethan) i manganu v chelátové formě zajišťuje zdravý vývoj pohybové soustavy a silnou stavbu kostí a chrupavek.

Odolná imunita

Správně fungující imunita je nadevše důležitá. Pro její optimální činnost obsahují granule Eminent Platinum prebiotika, organický selen, vitamin E a betaglukany. Extrakt ze zeleného čaje a kurkumy navíc příznivě působí proti vzniku nádorových onemocnění.

Eminent Platinum Puppy

Pro vysoké nároky na výživu štěňat, březích a kojících fen malých a středních plemen. Obsahuje probiotika přispívající ke správné funkci trávicího systému.

EMINENT PLATINUM PUPPY 33/17   

Eminent Platinum Puppy Large

Pro správný vývoj a růst štěňat velkých a obřích plemen. Obsahují chondroprotektiva.

EMINENT PLATINUM PUPPY LARGE BREED 31/15   

Eminent Platinum Adult

Pro dospělé psy všech malých a středně velkých plemen. Kvalitní lososový protein poskytuje vyvážený zdroj bílkovin a navíc báječně chutná.

EMINENT PLATINUM ADULT 29/16   

Eminent Platinum Adult Large Breed

Velké a obří rasy psů mají velmi často problémy s pohybovým aparátem. Chondroprotektiva obsažená v těchto granulích udržují klouby, šlachy i chrupavky ve skvělé kondici.

EMINENT PLATINUM ADULT LARGE BREED 27/14    

  

>> Granule Eminent Platinum - klikni zde <<

Zobrazit další novinky

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.