383 800 199
Kanada30
Brit Care Dog Functional

7 důvodů, proč krmit konzervami Bozita

Nenechte si ujít novinku na našem e-shopu - vynikající švédské krmivo Bozita. Proč byste ho měli zařadit do pravidelného jídelníčku vašeho psa a kočky?

Švédsko je známé svou panenskou přírodou, divokou, volně žijící zvěří a samozřejmě čistou vodou, vzduchem a přírodními zdroji. A právě z této přírody a ze švédských farem pochází veškeré ingredience použité v krmivech Bozita.

Říkáte si, že super krmiva už dnes vyrábí kde kdo? Tak proč krmit svého mazlíčka zrovna Bozitou? Sepsali jsme pro vás v několika bodech základní informace a vize o firmě. Jediné, co vás ale skutečně přesvědčí o kvalitě jejich krmiv, je vypucovaná mistička vašeho psa a kočky a jejich skvělá zdravotní kondice. Číst složení konzerv a granulí je základním krokem č. 1, ale až samotný mazlík vám dá zpětnou recenzi, zda to opravdu stojí za to. ;)

Jaké že jsou ty KONZERVY pro psy a kočky od značky Bozita?

Vyráběné v souladu s přírodou. Bozita používá při přípravě krmiv 100 % zdrojů obnovitelné energie. Všechny zbytky z výroby jsou přeměněny na bioplyn.

Žádné růstové hormony. Podávání růstových hormonů zvířatům je ve Švédsku přísně zakázáno.

Nejnižší míra podávaných antibiotik v Evropě. Ve Švédsku na to mají striktní zákony. Švédské maso je díky tomu kvalitnější a bez obsažených antibiotik.

Přísné zákony na ochranu zvířat. Švédové jsou v tomhle neoblomní a mnohem více striktní než v jiných zemích po celém světě. Humánní zacházení se zvířaty je pro ně prioritou.

 Jedině čerstvé maso

 Vždy bez GMO

100% bez lepku, sóji, dochucovadel, umělých barviv a konzervačních látek

Každý mazlíček si zaslouží kvalitní, zdravé a etické krmivo. Mrkněte, co jsme si pro vaše psí a kočičí chlupáče ze sortimentu švédské značky Bozita připravili.

Prvotřídní konzervy pro psy Bozita

Bozita konzervy pro psy

>>> Chlupáči, ochutnej je všechny. Najdeš je u nás na e-shopu. :) <<<

Špičkové "konzervy" pro kočky

Recyklovatelné obaly jsou velmi šetrné vůči životnímu prostředí, praktické na skladování otevřeného pokrmu a zachování čerstvosti.

Bozita pro kočky

>>> Míco, kterou si dáš jako první? Omrkni všechny příchutě. :) <<<

Novinka na českém trhu!

Rozšířili jsme pro vás sortiment značky Bozita. Nyní u nás koupíte i špičkové granule pro psy s čerstvým masem.

Bozita granule pro psy

>>> Zobrazit všechny příchutě granulí pro psy Bozita. <<<

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.