383 800 199
calibra

Hurtta Adventure - pro aktivní psy, kteří se nebojí dobrodružství

V nové kolekci Adventure od outdoorové finské značky Hurtta čekají na vašeho psího dobrodruha špičkové obojky, postroje, vodítka, polar LED světla i cestovní pelech.

Doplňky Hurtta Adventure využijete jak v přírodě, tak ve městě. Spojují totiž funkční materiály, praktičnost, lehkost, odolnost, nedřou pejska, jsou lehké na údržbu a hlavně toho opravdu hoooodně vydrží.

Světlo Hurtta Polar LED - viditelnost na 3 km

Nejmenší, avšak jedna z nejdůležitějších částí celé kolekce. Jedná se o vodotěsné LED světlo, které je kompatibilní s obojky, vodítky a postroji Hurtta Adventure. Světlo vydrží opravdu extrémní teploty od -40 °C až do +50 °C, jeho viditelnost je 3 km a dokáže odolat až 100kg nárazům. Nemusíte se bát, že se jeho baterie brzy vybije. Má životnost až 250 hodin.

Hurtta LED světlo Adventure

Obojky - padnou jako ulité

Obojky z kolekce Hurtta Adventure využijete během aktivních procházek se svým čtyřnohým miláčkem, ale hodí se i pro náročné sporty. Díky lehkým, funkčním materiálům obojek pejska nedře, je měkoučký a pohodlný. Samozřejmostí jsou reflexní prvky a zároveň možnost upevnění Hurtta Polar LED světla.

Tyto obojky seženete v několika barvách - šedá, žlutá, zelenkavá, lososová, korálová, zelená.

Hurtta Adventure obojek

Vodítka - pohodlí pro vaše ruce

Tato vodítka uvítá nejen váš pes, ale zároveň i vaše ruce. Madlo je totiž měkoučké a velice pohodlné při držení. Kvalitní lehký inovativní materiál zajišťuje nenáročnou údržbu a pevnost. Vodítka jsou vybavena reflexními prvky, ale splňují i kompatibilitu s Hurtta Polar LED světlem. Vodítko je široké 2 cm a na délku měří 180 cm.

Vodítka můžete koupit v těchto barvách - šedá, žlutá, zelenkavá, lososová, korálová, zelená.

Hurtta Adventure vodítka

Postroje - rovnoměrné rozložení tlaku

Postroje Hurtta Adventure patří mezi nezbytnou funkční výbavu vašeho psa. Kladou důraz na bezpečnost, rovnoměrné rozložení tlaku, jsou lehké a nenáročné na údržbu. Na postroj můžete připevnit světlo Hurtta Polar LED, ale i bez něj bude pejsek velmi dobře vidět díky použitým vysoce reflexním prvkům.

Postroje seženete v barvách - šedá, žlutá, zelenkavá, lososová, korálová, zelená.

Cestovní pelech Hurtta Dreamer - cestujte jako profíci

Psím dobrodruhům a vášnivým cestovatelům rozhodně nesmí ve výbavě chybět ani poslední součást této kolekce - cestovní pelech Hurtta. Říkáte si, k čemu cestovní pelech alias spacák pro psy? Tento pelíšek je lehký, skladný, vodotěsný, prodyšný a zároveň skvěle izoluje - chrání před větrem a deštěm, zabraňuje prochladnutí a přináší trochu toho domácího pohodlí i do prostředí drsné přírody. Ať už jedete na víkendové kempování, nebo spolu chcete procestovat Alpy, tento spací pytel/pelech pro psa by vám v krosně určitě neměl scházet.

Hurtta dreamer cestovní pelech

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.