383 800 199
calibra
profine

BRIT FRESH MEAT konzervy pro psy - šťavnaté a neodolatelné

Superprémiová holistická krmiva nemusí být pouze ve formě granulí. Osvěžte jídelníček vašeho psa s novou řadou Brit Fresh Meat. Tyto šťavnaté konzervy pro psy jsou nadupané zdraví prospěšnými živinami a co víc, chlupáči jejich chuť i vůni milují! Pojďte s námi omrknout tuhle dlouho očekávanou novinku české značky Brit.

Brit Fresh Meat - granule a konzervy pro psy

Brit Fresh je zcela nová řada krmiv pro psy. Aby chlupáčům dopřáli co největší požitek z jídla, používají ve svých superprémiových holistických granulích i konzervách čerstvé maso a původní zrniny, které pochází z lokálních, tedy českých zdrojů.

O unikátnosti a výhodách granulí Brit Fresh jsme psali v předchozím článku s názvem "Tohle musí váš chlupáč ochutnat. Super čerstvá novinka BRIT FRESH právě skladem". Dnes se podíváme pod pokličku, nebo spíše pod víčko konzervám stejnojmenné řady.

Zdravé stravování - maso a původní plodiny

70 % masa. Konzervy pro psy Brit Fresh obsahují 70 % čerstvého masa, které je před zpracováním pouze chlazeno (žádné mražení!) a zachovává si tak svou přirozenou šťávu, chutnost i vůni.

Původní plodiny. A co tvoří zbylých 30 %? Nebojte, žádná zbytečná výplň ani náhražky. Naopak! Těchto 30 % tvoří původní, staré kulturní plodiny a bylinky z místních zdrojů naší krásné české země - pohanka, hrách, cizrna, proso, jablka, aronie, rozmarýn, tymián, měsíček, petržel apod.

Kompletní krmivo ke granulím Brit Fresh Meat

Konzervy Brit Fresh představují kompletní krmivo. To znamená, že v nich pejsek dostane všechny důležité živiny. Konzervy případně můžete kombinovat s granulemi, ideálně stejné značky.

Brit Fresh Meat konzervy pro psy

Brit Fresh Meat konzervy pro psy

Proč konzervy Brit Fresh Meat?

70 % masa, 30 % kvalitních lokálních surovin

Holistická superprémiová kvalita

Kompletní složení aminokyselin pro výživu svalů a tkání

Veškeré suroviny z lokálních zdrojů

Chlazené maso - skvělá chuť i vůně

Zlepšují příjem krmiva i u pejsků, kteří odmítají granule

Podporují správné fungování organismu

 Žádná barviva, chemická dochucovadla

Bez lepku, soji, kukuřice

Příchuti konzerv Brit Fresh

Lahodné konzervy Brit Fresh koupíte ve velikosti 400 g. Pokud konzervu váš chlupáč nezbaští najednou, nezapomeňte ji dobře uzavřít, abyste zachovali požadovanou čerstvost. Už jste vyzkoušeli šikovná plastová víčka na konzervy? Jsou to skvělí pomocníci, kteří udělají za pár korun opravdu hodně "muziky". :) A na jakých příchutích si pošmákne váš pes?

Dopřejte vašemu pejskovi opravdový gurmánský zážitek. Na konzervách Brit Fresh si pošmákne i sebevíc vybíravý chlupáč. ;)

Brit Fresh Meat konzervy pro psy

▶  Omrkněte složení a bližší informace.

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.