383 800 199
calibra
profine

Se sáčky EARTH RATED vás sbírání PSÍCH BOBKŮ neboli exkrementů bude bavit!

Nesnášíte sbírání výkalů po svém mazlíčkovi? Nebaví vás to? Tomu je nyní konec! Sáčky značky Earth Rated jsou barevné, veselé a některé i voňavé a navíc nezatěžují životní prostředí a jsou ekologické. Jste zvědaví, jak vypadají?

Tyhle kanadské pytlíky na exkrementy musí mít každý cool páníček. Proč?

Kvalitní a silný materiál

Sáčky Earth Rated jsou vyrobeny z pevného nepropustného materiálu. Díky tomu se vám nestane, že se pytlíček protrhne zrovna v tu nejméně vhodnou chvíli a zároveň tím eliminujete ten nepříjemný pocit během sbírání... Vždyť to znáte. :)

Velký výběr velikostí a druhů

Co páníček, to originál. Proto značka Earth Rated přichystala něco pro všechny. Vybrat si můžete z více velikostí, s oušky i bez, voňavé i bez vůně, v krabičce, v roličce.

Speciální zásobníky

Zásobníky na procházku. V sortimentu Earth Rated nechybí ani kvalitní zásobníky na sáčky. Mají nastavitelný popruh a můžete je zavěsit například na vodítko, nebo k opasku a venku během venčení je budete mít stále při ruce.

Stojan ke dveřím. Šikovný praktický stojan na pytlíčky Earth Rated slouží jako zásobník, a pokud ho vhodně umístíte, už nikdy se vám nestane, že si doma sáček zapomenete. Ideální je postavit ho k vchodovým dveřím. My ve Vašem Chovateli oceňujeme především jeho krásný design, protože mít tohle v předsíni, za to se rozhodně nemusí stydět ani interiérový designer.

Earth Rated zásobníky

Voňavý i bez vůně

Sbírání psích bobků vám zrovna nevoní? Od teď bude! Jemný nádech levandule zpříjemní tuto každodenní rutinu a provoní vám kapsu. Na své si ale přijdou i příznivci neovoněných pytlíčků. Earth Rated nabízí sáčky na psí bobky i pro ně.

Ekologické

Pytlíčky na psí exkrementy Earth Rated jsou šetrné k životnímu prostředí a jejich výroba se řídí přísnými ekologickými normami.

Pytlík už od jedné koruny

Domníváte se, že si za tyhle výhody a skvělý design připlatíte? Omyl. Cena za jeden vychytaný sáček na exkrementy vychází už od 1 Kč/ks.

Výhody oproti konkurenci

  • větší velikost
  • pevnější
  • zcela nepropustné
  • voňavé (lze zvolit i bez vůně)
  • ekologické
  • krásně barevné a veselé :)
  • originální a cool 

Earth Rated sáčky na psí exkrementy

>>> Všechny sáčky a zásobníky na exkrementy EARTH RATED na jednom místě a za skvělé ceny. <<<

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.