383 800 199
calibra

Tohle musí váš chlupáč ochutnat. Super čerstvá novinka BRIT FRESH právě skladem

Stejně jako v září čekaly miliony lidí na představení novinek od společnosti Apple, i na tuhle holistickou novinku od Britu už páníčkové netrpělivě vyčkávají. A konečně je to tady! Granule pro psy Brit Fresh jsou naskladněny a připraveny na cestu k vám, aby potěšily chuťové buňky vašeho chlupáče.

Čerstvé a sušené maso

Každý pytel superprémiového holistického krmiva Brit Fresh obsahuje 40 % čerstvého masa a 20 - 30 % sušeného masa. Vyrábí se šetrnou metodou, která zachová výživové vlastnosti, lahodnou chuť i vábivou vůni masa. A to ocení jak pohodlný čtyřnohý lenoch, tak i ochočená divoká šelma.

Lokální zdroje

Složky krmiva Brit Fresh pochází z lokálních zdrojů. Proč je to důležité? Kvůli zaručené kvalitě a regionálním surovinám, kterým je zvíře přizpůsobeno. Jde o původní zrniny - pohanku, proso a oves, o tradiční bylinky - pampelišku, petržel, rozmarýn, tymián a měsíček, o lokální zeleninu a ovoce - dýni, cuketu, špenát, řepu, mangold, rybíz, arónii a jablko.

Holistické složení

Holistický přístup znamená celistvost. Fyzické i psychické zdraví je propojeno v jeden celek a kvalitní výživa představuje klíč k vitálnímu, šťastnému a spokojenému životu nejen lidí, ale všech tvorů na Zemi. Proto tolik záleží na tom, čím mazlíčka krmíte. Holistické složení granulí Brit Fresh poskytuje chlupáčovi příjem veškerých důležitých živin ve vyváženém poměru.

Brit Fresh Meat

Přirozeně bez...

bez LEPKU bez SOJI bez PŠENICE A KUKUŘICE bez BARVIV

Zdravé tuky a funkční komponenty

Granule Brit Fresh jsou obohaceny o lososový olej, lněné semínko, kolagen, slávku zelenoústou a mořské řasy. Tyto ingredience přispívají ke zdraví pejska a tvoří nedílnou součást této české novinky.

Krmivo na míru

Šest nových dokonalých receptur koupíte ve dvou gramážích - 2,5 a 12 kg. Co pytel, to splnění specifických potřeb psů. Na které příchuti si pochutná váš mazlík?

Brit Fresh 

▶  Omrkněte složení a bližší informace.

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.