383 800 199
calibra

Granule Nativia - zdravá a přirozená výživa psů a koček. Proč patří mezi přední značky na trhu?

28.11.2018

Znáte značku Nativia? Vznikla v Česku a už více než šest let plní mističky psů a koček po celé Evropě svým superprémiovým krmivem. Granule pro psy a kočky Nativia se totiž od ostatních liší. Proč patří mezi přední značky na trhu a čím jsou tak jedineční?

Značka Nativia nás doslova nadchla. A to nemluvíme pouze o granulích, ale o celkové odpovědnosti ke svým produktům, k přístupu a zpracování, k lásce ke zvířatům a důrazem na jejich zdravý a spokojený život.

Speciální receptury, špičkové vstupní suroviny

Jakkoli dokonalá receptura granulí pro psy a kočky by neznamenala nic bez kvalitních vstupních surovin. Oba tyto body jsou pro Nativii klíčové. V Nativii jsou si vědomi, že jedině tak mohou přispět ke zdraví mazlíčků a zabezpečit jim skvělou stravitelnost krmiva a plnohodnotnou výživu.

Nativia neobsahuje pšenici, lepek, kukuřici ani sóju

Nativia s.r.o. nepřidává do svých krmiv žádnou z těchto složek. Obzvláště pšenice, pšeničný lepek a sója mohou představovat problematické alergizující složky. Každý pes a kočka se přirozeně klaní spíše k masožravé než býložravé stravě. Proto jediný zdroj sacharidů v krmivech Nativia tvoří kvalitní rýže a až 94 % veškerých bílkovin v krmivu pochází z živočišného původu. Nejen díky tomuto vysokému podílu živočišných bílkovin se Nativia řadí mezi přední značky na trhu v oblasti krmiv pro psy a kočky.

Nativia

Jak je to s rýží v krmivech? Proč je tak prospěšná?

Domníváte se, že by mazlíčci měli jíst pouze maso a nic než maso? Omyl! Pro kvalitní výživu je potřeba mnohem víc než to. Vždyť ani v přírodě se vlci neživí pouze masem. Občas si pochutnají na bobulích, jindy jindy zbaší spadlé jablko... Prostě naslouchají svému tělu a instinktivně konzumují to, co zrovna potřebují. Největší mýtus je, že rýže tvoří pouhou výplň granulí. Tento názor se rozmohl díky neznalosti výživové problematiky s příchodem suchých krmiv.

Ve skutečnosti je rýže bohatý zdroj důležitých sacharidů, škrobů, vitamínů, minerálních látek a esenciálních aminokyselin. I barfaři ji pravidelně zařazují do jídelníčku svých psů a moc dobře ví, proč to dělají. Další informace o této bezlepkové potravině se dozvíte v našem článku "Rýže v krmivech pro psy. Bezlepková potravina plná živin".

Technologie výroby je grunt!

Cíl je jasný - zpracovat kvalitní vstupní suroviny co nejšetrněji, aby během technologického postupu nedošlo k jejich znehodnocení. Kvalitu svých produktů zaručuje značka Nativia i dodržením jakosti ISO 9001:2008 a systémem HACCP.

Granule Nativia pro psy

Jaká je skvělá výživa pro chlupáče? Přece ta, která nezatěžuje jeho organismus a pomáhá k jeho zdraví a dodá mu v denní krmné dávce vše, co potřebuje pro svůj super psí život. Granule pro psy Nativia obsahují až 85 % bílkovin živočišného původu, chlupáč si na nich pošmákne a vy díky nim máte zdraví svého pejska plně pod kontrolou. Obsahují mimo jiné kvalitní živočišnou moučku, u které si vždy jste jisti jejím původem. Lámete si hlavu, jak je to vlastně s tou masovou moučkou? A proč někteří výrobci do svých krmiv dávají čerstvé maso, jiní sušené maso nebo masovou moučku? Mrkněte na náš článek, kde získáte odpovědi na vaše otázky - "Čerstvé maso vs. masová moučka v granulích. Co je lepší?"

●  Nativia Puppy ●  Nativa Junior ●  Nativia Adult ●  Nativia Active ●  Nativia Senior&Light 

Nativia dog

Výhody granulí Nativia pro psy

  • Neobsahují potenciální alergeny
  • Vynikající stravitelnost (extrakt z čekanky, probiotika a prebiotika)
  • Kvalitní drůbeží, kachní, hovězí a jehněčí moučka, škvarky
  • Až 85 % bílkovin živočišného původu - přední TOP značka na trhu granulí pro psy

Nativia REAL MEAT pro psy

Tato řada krmiv je určena pro ty nejnáročnější zákazníky a jejich mazlíčky. I granule Nativia Real Meat jsou přirozeně bez potenciálních alergenů - pšenice, kukuřice a sóji. Podíl bílkovin živočišného původu je až 89 % a vyznačuje se vysokým obsahem čerstvého masa, které pochází z tuzemských chovů. U každého balení těchto granulí najdete navíc přepočítaný % obsah čerstvého masa na sušinu, takže nedochází ke klamání spotřebitelů, kteří u krmiv Nativia Real Meat ihned vidí přesné složení veškerých složek v krmivu.

●  Nativia Real Meat Rabbit & Rice ●  Nativia Real Meat Beef & Rice ●  Nativia Real Meat Chicken & Rice

Nativia Real Meat

Nativia pro kočky

Není vaše kočka velkým příznivcem granulí? Díky Nativii tomu může být jinak. Jejich suchá krmiva mají takovou recepturu, která zvyšuje chutnost granulí a díky vysokému procentu bílkovin živočišného původu si kočička zároveň pošmákne na řádné dávce masa.

Výhody granulí Nativia pro kočky

  • Neobsahují potenciální alergeny
  • Až 94 % bílkovin živočišného původu - přední TOP značka na trhu granulí pro kočky
  • Kvalitní kachní a kuřecí masová moučka, moučka z bílé ryby a hydrolyzovaný lososový protein
  • Skvělá stravitelnost (extrakt z čekanky, prebiotika a probiotika)
  • Obsahují sušený arktický krill, který zvyšuje chutnost granulí, důležité omega 3 mastné kyseliny a přírodní antioxidant astaxantin důležitý k ochraně buněk organismu.

 Nativia Kitten ●  Nativia Adult Hairball ●  Nativia Adult Active  Nativia Castrated 

Nativia Cat

A protože my ve Vašem Chovateli si zakládáme na spokojenosti všech zvířátek, na jejich zdraví a šťastně prožitém životu, připravili jsme pro vás neodolatelné akce, díky kterým teď můžete svému pejskovi koupit superprémiové granule Nativia za super ceny a navíc dostat i kvalitní dárečky! :)

 K multibalení Nativia Real Meat přírodní lososový olej Aleva jako dárek 

  Sleva až 20 % na multibalení 15kg granulí Nativia 

 Výhodná multibalení Nativia po 3 kg 

Nativia podporuje psí nadšence a každoročně pořádá sérii canicrossových závodů.

(největší svého druhu v ČR)

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup jak případně zrušit odběr novinek naleznete v každém zaslaném e-mailu.