383 800 199
Brit Care Dog Functional
Fitmin For Life - propagace

Holistická krmiva

Blogujeme Přidáno 03.04.2018

Je pro vás zdraví vašeho mazlíčka na prvním místě? Holistická krmiva patří mezi top na trhu. Čím se vyznačují a co se pod tímto názvem skrývá?

Celostní neboli holistický přístup znamená celistvost. Myslí se tím, že fyzické a psychické zdraví je propojeno v jeden celek.

V celostní medicíně se vždy diagnóza a následná léčba určuje podle celkového stavu a veškerých zdravotních aspektů.

Holistický přístup ve stravě lze jednoduše vysvětlit tak, že je lepší dodržovat prevenci zdravou výživou, než později řešit nastalé zdravotní komplikace.

Pokud se například zhoršuje kůže a srst vašeho mazlíčka, můžete použít speciální šampon, který ale pouze překryje symptomy a nevyřeší původ problému.

Proč holistické krmivo?

Holistické krmivo je vytvořeno s cílem poskytnout zvířeti potřebné živiny, které zaručí jeho zdravý život. Vyrábí se z kvalitních ingrediencí a obsahuje maso, vitamíny, antioxidanty, probiotika, Omega-3 mastné kyseliny a další důležité prvky.

          

Jste to, co jíte.

Je všeobecně známo, že strava působí jak negativně, tak pozitivně na naše zdraví. A nejen na naše, ale to samé platí na domácí mazlíčky. Vhodnou výživou vašeho psa i kočky můžete zlepšit jejich kondici a zdraví a vyřešit nejeden zdravotní problém.

          

Co obsahuje?

Holistická krmiva spojuje kvalita a množství živin, které obsahují. A co v nich můžete žaludek vašeho chlupáče očekávat?

  • Kvalitní bílkoviny - z masa a ryb
  • Prebiotika a probiotika – podporují trávení a zlepšují vstřebatelnost živin
  • Trávicí enzymy – pomáhají rozkládat bílkoviny, tuky a sacharidy
  • Vláknina – pro pravidelné zažívání
  • Bylinky
  • Vitamíny a minerály
  • Antioxidanty

Pořizovací cena

Vzhledem k tomu, že holistické krmivo obsahuje vyšší procento živin včetně vlákniny, bude stačit vašemu psovi i kočce menší množství jídla a zůstanou po něm déle nasyceni.

Obyčejná ekonomická krmiva ze supermarketů obsahují různá plnidla a konzervanty, které nejen že nepředstavují pro zvíře žádnou výživu, ale většinou jsou i zdraví škodlivé.

Ačkoli se na první pohled můžou zdát pořizovací náklady holistického krmiva vysoké, dlouhodobě ušetříte a to nejen za účty u veterináře.

 

A co váš čtyřnohý miláček, už vyzkoušel holistické granule? Skvělá vůně a báječná chuť plná masa a přírodních ingrediencí zaručeně přitáhne pozornost jeho čumáčku. :)

Pokud se nevíte rady, použijte naší parametrickou filtraci. Pomůže vám při výběru krmiva pro psy i kočky. Případně nám zavolejte. Rádi vaše dotazy zodpovíme. :)

Přejeme vašim mazlíkům dobrou chuť a pevné zdraví.

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.