383 800 199
Brit30
Fitmin - propagace

3x K-9 Maintenance Large Breed 12kg + doprava zdarma

Superrémiové krmivo je vhodné pro všechna plemena dospělého věku, kteří už ukončili fázi růstu. Kompletní suché krmení, které nevyžaduje žádné další doplňky. Udržuje dobré zdraví, tělesnou kondici a kvalitní srst. Ryze KANADSKÁ ZNAČKA, která se řadí mezi přední značky na trhu.
Celý popis »
Skladem Autorizovaný prodejce

K-9 Maintenance Large Breed

K-9 Maintenance krmivo pro všechna plemena dospělého věku, kteří už ukončili fázi růstu (včetně velikosti granulek). Granule K-9 Selection Maintenance jsou vhodné pro udržení výborné kondice a zdraví do vysokého věku. Krmiva K-9 poskytují dospělému psovi s běžnou aktivitou všechno nezbytné k dosažení kvalitního života. Mnoha generacemi psů prověřené krmivo vyrobené z kuřat je velmi lehce stravitelné, udržuje dobré zdraví, tělesnou kondici a kvalitní srst. Kompletní suché granulované krmivo pro psy s dietními účinky. Vyrobené z kuřat, a tím se stává lehce stravitelné - svým složením udržuje dobré zdraví, tělesnou kondici a kvalitní srst Vašeho psa. Vyrobeno pouze z kanadských surovin, bez náhražek a chemické konzervace, stabilizováno přírodními látkami. Zaručuje udržení výborné kondice a zdraví do vysokého věku. Je vhodným celoživotním krmivem.

Benefity krmivo K-9 Selection Maintenance:

  • kanadské suroviny té nejvyšší možné kvality - kuřecí maso, kukuřice, pšenice
  • lahodná chuť a vůně pro mlsné psy
  • optimální poměr bílkovin, tuků a sacharidů pro udržení ideální váhy Vašeho psa a jeho dlouhověkosti
  • receptura krmiva je sestavená experty na výživu psů
  • bez náhražek a chemické konzervace
  • obochaceno všemi potřebnými vitamíny a minerálními látkami

Kvalita je pro výrobce největší prioritou. Jsou certifikovaní a dodržují přísné předpisy a nařízení: HACCP, CFIA, USDA/APHIS, AAFCO, nařízení EU 2069/2009 a 142/2011.
Pomocí těchto standardů spolu se složením a nejkvalitnějšími kanadskými surovninami naplňují jejich cíl: Výživa, které věříte. Kvalita, kterou poznají.


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Složení:
moučka z kuřecího masa, mletá žlutá kukuřice, mletá pšenice, pšeničná mouka, kuřecí tuk (stabilizovaný vitamínem E), kuřecí maso, chlorid sodný, cholinchlorid, kyselina sorbová, acetát vitamínu A, d-aktivovaný živočišný sterol, di-alfa tokoferol acetát, komplex menadion sodium bisulfit, přídavek vitamínu B12, riboflavin, niacinamid, d-kalcium pantotenát, pyridoxin hydrochlorid, thiamin mononitrát, kyselina listová, biotin, síran železnatý, oxid manganičitý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid vápenatý, selenit sodný.

Deklarované jakostní znaky (výběr):
proteiny min. 22.0%tuky 12.0%vláknina 2.7%popeloviny 5.2%vlhkost 10.0%vápník min. 1.0%fosfor 0.9%měď 11.0 mg/Kgzinek 140.0 mg/Kgvitamin A min. 8,000.0 IU/Kgvitamin D3 min. 1,000.0 IU/Kgvitamin E min. 60.0 IU/Kgvitamin B6 min. 1.5 mg/Kg

Metabolizovatelná energie: 
3470 kcal/kg

 

Dávkování krmiva K9 Selection :
Na každých 10 kg tělesné váhy psa 100 - 200g krmiva denně anebo podle doporučení veterináře. 
Upravte podle prostředí, ve kterém váš pes žije, rasy, věku a stupně aktivity nebo podle doporučení veterináře. 
Dospělého psa krmte pravidelně jednou nebo dvakrát denně.
Čerstvá čistá voda musí být vždy k dispozici.

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.