383 800 199
Brit Care Dog Functional
Fitmin For Life - propagace

Bayer Kiltix Antiparazitní obojek 70cm (velké plemeno)

Antiparazitický obojek pro velká plemena. Vhodný proti blechám a klíšťatům je vhodný pro štěňata od 3. měsíce věku s délkou účinku až 7 měsíců
Celý popis »

Obojek Kiltix pro velké psy s dlouhodobými ochrannými účinky proti klíšťatům a blechám.

Ochrana psa trvá cca 7 měsíců od nasazení a začíná působit cca 24 h od nasazení. Doporučujeme obojek nasadit před hlavní klíšťovou sezónou, která obvykle začíná na přelomu jarních měsíců duben-květen. Účinné látky zůstávají na srsti zvířete, takže nehrozí žádné zdravotní problémy, které by se přenášely krví (látky se do krve nevstřebávají). Obojek je celkově psy dobře snášen. Je riziko, že se po aplikaci u pejska může objevit mírné svědění (doporučujeme se poradit s veterinářem). Dbejte na to, aby obojek nezasahoval dutinu ústní. Pes s nasazeným antiparazitním obojkem by neměl přijít do kontaktu s batolety a malými dětmi. Obojek Kiltix psovi nesundavejte ani při koupání. Dávejte pozor, aby se mastnotou ze srsti neucpaly póry na obojku, kterými se dostává účinná látka ven (popřípadě stačí odmastit např. při šamponování).

Indikace: Léčba a prevence napadnutí klíšťaty a blechami. Obojek Kiltix chrání především před těmito druhy: Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Ctenosephalides canis, Ctenocephalides felis.
Kontraindikace: Nepoužívejte u štěňat, která nedovršela věk 3 měsíců. Dále nenasazujte na zvíře, má-li poraněnou kůži, je nemocné nebo v kachektickém stavu. Není doporučováno současně při nošení obojku používat jiná ektoparazitika.

Kiltix 70Účinné látky: propoxurum (4,5 g) a flumethrinum (1,013 g)

Určeno pro: velké psy

Výhody produktu Kiltix 70:

  • celosezónní ochrana
  • dobře snášen
  • ochrana proti klíšťatům i blechám
  • vodotěsný
  • působí téměř okamžitě (do 24 h od nasazení)

 

Návod k nasazení obojku Kiltix:

1) Vyjměte obojek z vakuového obalu. 2) Obojek rozviňte. Odstraňte kousky plastových spojek. 3) Nasaďte obojek na krk zvířete. Protáhněte volný konec poutkem (viz obrázek nalevo). 4) Utáhněte obojek tak, aby mezi krkem a obojkem byla vůle na 2 prsty (viz obrázek uprostřed). Dejte pozor, aby prostor nebyl příliš velký. Mohlo by hrozit, že si zvíře obojek přetáhne přes hlavu. 5) Můžete přebytečný kus obojku odstřihnout (viz obrázek vpravo).
Máte-li štěně, doporučujeme přebytečnou část ponechat, aby byla možnost obojek průběžně povolovat v závislosti na jeho růstu.

návod, jak nasadit Foresto obojek

Pro více informací je možné stáhnout si příbalový leták v sekci "Ke stažení" vedle popisu produktu.


 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.