383 800 199
Brit Care Dog Functional
Fitmin For Life - propagace

Platinum Menu Mini Fish+Chicken 4x100g

Kompletní krmivo pro dospělé psy z kuřecího a rybího masa. 83% přírodního mokrého krmiva. Žádná dochucovadla či konzervační látky.
Celý popis »
Skladem Autorizovaný prodejce

PLATINUM Menu paštiky jsou plnohodnotným krmivem pro dospělé psy s kuřecím a rybím masem jsou zpracovávany jen prvotřídní suroviny: 83% čerstvého kuřecího a rybího masa (hlavní zdroj proteinů), rýže bez genetických úprav (zdroj lehce stravitelných uhlohydrátů). Masová směs je doplněna kvalitní zeleninou a tím obohacena o vitamíny a stopové prvky. Receptura, určená nejen milovníkům ryb, je připravena z čerstvého, geneticky neupraveného, kuřecího masa, doplněného čerstvým tuňákem, sardinkami a lososovým olejem. Vše je pouze krátce tepelně upravené, tak aby zůstalo zachováno maximum živin - ve vlastní šťávě a bez přidání vody. Paštiky Platinum Menu neobsahují žádné živočišné odpady, dochucovadla, chemické konzervanty. Produkt je balen do praktických kelímků, v sadě 4x100g.

Benefity krmiva PLATINUM Menu:

  • 83% čerstvého kuřecího a rybího masa
  • krátce tepelně upraveno - bez přidání vody
  • obohaceno o lososový olej
  • obohaceno o vitamíny i stopovými prvky
  • neobsahuje dochucovadla a chemické konzervanty
  • baleno do praktických kelímků (sada 4x100g)Složení
Čerstvé kuřecí maso (57%), čerstvý tuňák (16%), čerstvé sardinky (10%), sušené brambory, brokolice, mrkev, pórek, lososový olej.

Analytické složky
Bílkoviny 14,4%, tuky 9,1%, popeloviny 2,2%, vápník 0,7%, vláknina 0,6%, fosfor 0,45%, masová šťáva 67,7%.

Doplňkové látky
Vitamíny, provitamíny a podobně působící látky : (E-672) vitamin A: 4.000 MJ, (E-671) vitamin D3: 480 MJ (3a700, α-tokoferol acetát) vitamin E: 60 mg,
Stopové prvky nebo sloučeniny stopových prvků: (E-1) Síran železnatý heptahydrát: 60mg, (E-2) jodid draselný: 0,45 mg, (E-3) uhličitan kobaltnatý, monohydrát: 0,30 mg,(E-4) Síran Měďnatý pentahydrát: 6 mg, (E-5) síran manganatý, monohydrát: 20,00 mg, (E-6) oxid zinečnatý 65,00 mg, (E-8) seleničitan sodný 0,12 mg.

Doporučené denní dávkování Platinum Menu:
U psího krmiva je také velmi důležitá jeho stravitelnost. PLATINUM MENU je v této disciplíně jedničkou na trhu: V porovnání s ostatními podobnými krmivy, u kterých je pro psa zužitkovatelných maximálně 10 až 23% z celkového objemu krmiva, je PLATINUM MENU se svou 35% stravitelností několikanásobně vydatnější! Prakticky to znamená, že každé 375 gramové balení PLATINUM MENU odpovídá výživnou hodnotou jednomu 800g balení běžného krmiva v konzervě. Vášemu psovi tedy stačí mnohem méně krmiva PLATINUM Menu. Ruku v ruce jde finační nenáročnost a lepší trávení.


 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.