Česko Slovensko Polsko
383 800 199
Calibra říjen 2021
Fitmin - krmivo šampiónu

Canina Hovězí tuk v prášku 500g

Canina Hovězí tuk v prášku 500g

Přípravky Canina jsou oblíbeněné mezi chovateli psů, koček i koní. Nutriční přípravek pro psy a kočky Hovězí tuk je přirozeným zdrojem energie, který je vyroben z vařeného hovězího masa a hovězího vývaru. Do doplňku není přidán žádný cukr navíc. Tento živočišný tuk jsou schopni psi a kočky převádět na energii a využívat ji.

Výhody doplňku stravy Canina Hovězí tuk:

  • ZAJIŠTĚNÍ ŘÁDNÉ STRAVY - Je obzvlášť vhodný pro jedince v růstu, kteří mají tendenci být i přes dostatečný příjem potravy stále štíhlí a jedince se sklonem k hubnutí, pro březí a kojící feny, které díky němu mají zvýšený obsah tuku v mléce k zajištění řádné výživy štěňat.

  • PODPORA CHUTI K JÍDLU - Neměl by chybět v denní krmné dávce psů, kteří jsou fyzicky velmi aktivní (lovečtí a sportovní psi), dodává jim energii a vytrvalost. Je obzvlášť vhodný pro zvířata citlivá a ta, která špatně přijímají potravu, protože podporuje chuť k jídlu.

  • DOPLNĚNÍ ENERGIE - Je ideálním zdrojem živočišného tuku pro psy krmené syrovým masem, jelikož samotné syrové maso obsahuje velmi málo živočišného tuku. Je chutný, dobře stravitelný a v doporučené dávce dodává energii na celý den.

Dávkování: pes - 1/2 čajové lžičky na každých 10 kg živé váhy psa (denní max = 3 ČL); kočka - 1/2 čajové lžičky (denní max u větších koček = 1 ČL)
Upozornění: Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Prášek zamíchejte do vlhkého krmiva (popř. granule předem provlhčete).

Balení: 500 g
Určeno pro: pes, kočka


S tímto produktem si zákazníci také objednávají


Složení:
vařený hovězí tuk 72 %, vedlejší produkty živočišného původu (hovězí vývar 27,9 %), extrakt z rozmarýnu 0,1 % jako přírodní antioxidant, tuk 72 %, proteiny 21 %, vlhkost 5 %, vláknina 0 %

Energetická vydatnost:
740 kcal (= 3 100 kJ) / 100 g

Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Jak nás vidí naši zákazníci

AM
27.10.2021 10:45 Alena M.

rychlé doručení, vše v pořádku :)

JT
27.10.2021 10:43 Jana T.

Vše super, rychlé dodání. Děkuji a doporučuji!!!!!

KL
27.10.2021 10:31 Karolina L.

Vše naprosto v pořádku

Zobrazit všechna hodnocení

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.