Česko Slovensko Polsko
383 800 199
Calibra říjen 2021
Fitmin - krmivo šampiónu

Vetericyn Roztok kůže a rány 473ml all animals

Roztok pro péči o kůži a rány Vetericyn pro všechna zvířata.

Tekutý roztok je vhodný k čištění, zavlažování a propláchnutí ran. Tím vytváří prostor pro optimální podmínky hojení. Přípravek Vetericyn na kůži a rány je vhodný pro všechny typ zvířat a je doporučován veterináři.

Výborný na:

  • řezné rány, abraze a bascesy
  • hot spoty, kožní vyrážky a popáleniny
  • místa po operaci
  • zvlhčování obvazů na rány

 

Návod k použití: Protřepte roztokem. Odstraňte (odstřihněte) překážející srst z rány. Nastavte trysku aplikátoru. Postižené místo postříkejte. Proces opakujte 3 - 4x denně nebo při každé výměně krycího materiálu (obvaz) až do úplného zahojení. Je-li místo rány pořádně očištěné a udržováno ve vlhkosti, doba hojení se zkracuje. Přípravek lze používat i na rány v okolí očí, uší, nosu a tlamy.

Složení - účinné látky: kyselina chlorná (HClO) (0,0120 %)

Složení - neúčinné látky: elektrolyzovaná voda (H2O), chlorid sodný (NaCl), fosfáty, chlornan sodný (NaClO)

 

Charakteristika přípravků Vetericyn: Využívají technologie na bázi kyseliny chlorné (roztoky nové generace pro péči o rány a kůži). Roztoky s vyváženým pH slouží k včištění, irigaci a debridementu ran (chirurgické vyčištění). S přípravky Vetericyn je péče o vaše zvířata snadná, jednoduchá, bezpečná a hlavně účinná. Výrobky jsou netoxické a obranné.

Vlastnosti přípravků Vetericyn, které jsou vyráběny v USA: netoxické, bez steroidů a antibiotik a alkoholu, účinný ve všech stádiích života, bez jódu a čajovníkového oleje, bezpečný v případě olizování nebo požití, bezpečný při použití kolem očí a uší a tlamy, šetrný k životnímu prostředí, nepoškozuje zdravou tkáň, neštípe, nezpůsobuje senzibilaci.


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Jak nás vidí naši zákazníci

PK
25.10.2021 21:11 Petr K.

SBpokojen jako vždy.

KM
25.10.2021 16:28 Kateřina m.

Velmi rychle

HK
25.10.2021 15:16 Helena K.

Zcela

Zobrazit všechna hodnocení

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.