Česko Slovensko Polsko
383 800 199
Nativia listopad 2021
Fitmin - vánoční bonboniéra

Bio Kill náhradní náplň 450ml (pouze na prostředí)

Bio Kill náhradní náplň 450ml (pouze na prostředí)

Bio Kill na obtížný hmyz - veterinární přípravek (výrobce Bioveta) ničí ektoparazitika u domácích zvířat. Primárním cílem produktu je ochrana typicky domácích zvířat jako jsou psy, králíci, drůbež, skot a koně (lze využívat i na ovce, prasata, kozy a lišky). Přípravek je bez zápachu a nezanechává viditelné stopy po aplikaci. Bio Kill dlouhodobě působí proti švábům, rusům, mravencům, mouchám, komárům, blechám a ostatním nepříjemným parazitům).

Plusy přípravku Bio Kill :

 • široké spektrum použití
 • dlouhodobý účinek (až 4 týdny)
 • bez zápachu
 • repelentní účinek
 • nezanechává skvrny na textilu, dřevě ani na tapetách
 • biologicky se odbourává
 • neškodný pro člověk a teplokrevné živočichy
 • působí ovocidně i larvicidně (tzn. ničí vajíčka, larvy a housenky škůdců i samotné škůdce)
 • jednoduchá aplikace postřikem pomocí mechanického rozprašovače

Použití: Používejte pouze tehdy, kdy není v přítomnosti žádné zvíře. Nepoužívejte jinak než je uvedeno v návodu na obalu výrobku. Aplikujte ze vzdálenosti cca 30 cm na místa, kde se hmyz ukrývá a zdržuje. Nikdy neaplikujte na zvíře!!! Dbejte na to, aby ošetřená plocha byla stejnoměrně zvlhčená. Je doporučeno postřik opakovat každé 3 - 4 týdny. Pokud se hmyz opětovně objeví, lze aplikovat častěji. 1) Důkladně protřepte! 2) V případě, že nemáte na láhvi rozprašovací hlavu, tak jí nasaďte. Usnadníte si aplikaci. 3) Namiřte na místo, kam chcete přípravek aplikovat. 4) Stiskněte rozprašovač. 5) Jemnou aerosolovou mlhu nechte zaschnout.

 • proti mravencům, švábům a rusům - Aplikujte v místnosti po obvodu podlahy od rohu k rohu, na rámy oken a dveří, v blízkosti odpadkových košů, umyvadel, odpadů a rozvodů vody. Švábi a rusové se rádi zdržují v místech, kde je teplo, vlhko a tma. Proto je vhodné ošetřit u okolí kuchyňské linky (především prostor zezadu linky).
 • proti blechám - Aplikujte celoplošně na podlahy, koberce a místa odpočinku domácích zvířat (pelechy, deky atd.)
 • proti mouchám a komárům - Aplikujte na rámy oken, stropy, lustry a jiná místa, kam mouchy a komáři rádi usedají.
 • proti ostatním druhům - Aplikujte přímo na místa jejich výskytu.

Balení: 450 ml (ideální jako výměna zásobníku u Bio Kill 450ml s rozprašovačem)
Forma balení: polyetylenová láhev se šroubovacím uzávěrem (náplň)
Složení: permethrin 2,5 g (0,25 %) v 1 litru vodní emulze
Skladování a použití: Přípravek uchovávejte při teplotě 10 - 40 °C. Spotřebujte nejdéle do 3 let od otevření (nejpozději však do data uvedeného na obale). Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: Bio Kill se nesmí dostat do přímého kontaktu s potravinami, pitnou vodou a dětskými hračkami. Nepoužívejte do akvárií! Pro ryby, hady, ještěrky a včely je přípravek toxický.

První pomoc: V případě zasažení očí vymývejte proudem pitné vody zhruba 10 až 15 minut. Při zasažení pokožky omyjte kůži mýdlem a teplou vodou. Pokud dojde k pozření přípravku a postižený je při vědomí, podejte mu 1/2 l vlažné pitné vody a 10 tablet medicinálního uhlí. Poté drážděním hrdla vyvolejte zvracení. V případě akutnosti nebo stavu bezvědomí neváhejte a urychleně vyhledejte lékařské ošetření.

Pro majitele koček: Pokud žijete v domácnosti s kočkami, produkt používejte opatrně! Bio Kill lze používat k ošetření prostředí i v domech a bytech, kde se vyskytují kočky. Bezprostředně po aplikaci nevpouštějte kočky na ošetřené plochy. Je potřeba pouze dbát na zvýšenou opatrnost při aplikaci. Používejte vždy bez přítomnosti kočky. Po 48 hodinách dochází ke snížení toxicity na minimum.


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

Jak nás vidí naši zákazníci

HZ
27.11.2021 15:19 Hana Z.

Jako vždy spokojená

LB
27.11.2021 14:38 Ludmila B.

Velmi spokojeni!

IB
27.11.2021 14:04 Ivana B.

Super

Zobrazit všechna hodnocení

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.