383 800 199
Brit30
Fitmin - výživový program PODZIM 2020

Orijen Dog pochoutka F-D Tundra 56,7g

K oblíbeným

 Dávám Ti 100Kč na nákup u KURNÍKÁŘE - kód: chovatel100

100% čisté přírodní maso. Mrazem sušené pamlsky z čerstvého masa ze zvěřiny a ryb pro všechny psy. Vyrobeno bez vaření nebo konzervantů
Celý popis »
Není sklademHlídat dostupnost

Autorizovaný prodejce

Orijen pamlsky překypují 100% čistým a přírodním masem a ničím jiným. VŠICHNI PSI JSOU VYVINUTI JAKO MASOŽRAVCI, BIOLOGICKY PŘIZPŮSOBENI PROSPÍVAT DÍKY ROZMANITÉ STRAVĚ ZALOŽENÉ NA CELÉM ČERSTVÉM MASE.
To je důvod, proč jsou pamlsky ORIJEN nabité čistým a přírodním masem. Vyrobeno bez vaření nebo konzervantů.

ČERSTVÉ & MÍSTNÍ SUROVINY
Pamlsky ORIJEN se vyznačují rozmanitým obsahem volně chované drůbeže, ryb lovených ve volné přírodě a mas ze zvířat chovaných na ranči. Vše je chováno nebo loveno v našem regionu lidmi, které známe a důvěřujeme jim a dodáváno do našich kuchyní ČERSTVÉ KAŽDÝ DEN. 100% PŘÍRODNÍ MASO.
Připravováno bez vaření a konzervantů. Jsou lehce mrazem sušeny tak, aby se v nich uzamkly všechny jejich přirozené chutě a tak zůstaly čisté a přírodní a Vaši psi si je zamilovali. SUŠENÍ MRAZEM BYLO DLOUHO VNÍMÁNO JAKO ZLATÝ STANDARD KONZERVACE POTRAVIN.

Krmiva a pamlsky ORIJEN freeze - dried jsou připravována bez vaření, takže si plně uchovají všechny svoje přirozené vlastnosti našich opravdu čerstvých surovin. Proces začínáme bleskurychlým zmražením našich surovin, tím se uzamknou všechny jejich živiny. Poté ve speciální tlakové komoře za pomoci extrémně nízkých teplot (-50C) probíhá 18 hodin proces sušení mrazem, během kterého se přemění zmrzlá voda z našich surovin přímo na páru bez uvolňování jakékoli vody. TO ZNAMENÁ, ŽE SE ODSTRANÍ POUZE VODA A V KRMIVU ZŮSTANOU VŠECHNY ŽIVINY – ZŮSTANOU PŘESNĚ TAM, KDE MAJÍ BÝT!

Složení:
Čerstvá zvěř 40%, losí maso čerstvé 15%, 10% čerstvé křepelky, čerstvý losos a pstruh 5%.

Dávkování:
Odměňte svého milovaného psa pamlsky pro psy Orijen freeze dry kdykoliv. Rozlámejte je na menší kousky a použijte je jako odměnu při výcviku. Poskytnete vždy čerstvou pitnou vodu.
 


Dotazy zákazníků


Nový dotaz

 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.