383 800 199
Brit Care Dog Functional
Fitmin For Life - propagace

Dron - Pet Sitter

Vestavěná kamera, GPS lokátor, 10 režimů. Novinka na českém trhu! Venčící dron je unikátním a nepostradatelným pomocníkem každého moderního páníčka. Zatímco venčí vašeho mazlíčka, vy odpočíváte.
Celý popis »

sleva 10%

katalogová: 9 900 Kč

8 900 Kč

Dron - Pet Sitter

Novinka na českém trhu! Venčící dron je unikátním a nepostradatelným pomocníkem každého moderního páníčka. Zatímco venčí vašeho mazlíčka, vy odpočíváte.

Můžete si vybrat z 10 programů a nastavit přesně ten, který vyhovuje vašemu pejskovi. Stačí s dronem jednou obejít požadovanou trasu, on si ji nahraje, uloží a příště už zvládne vyvenčit pejska sám - bez vaší asistence. Baterie vydrží minimálně dvě hodiny, což je dostatek času i pro delší procházky.

Pomocí kamery může pejska neustále vidět. Obraz si propojíte s chytrým telefonem, tabletem, počítačem nebo Smart TV a přesně vidíte, kde se dron se psem nachází a co zrovna chlupáč dělá.

Od teď můžete venčit chlupáče jen tehdy, když se vám opravdu chce a máte na to čas a náladu. Ve zbylé dny se o to postará váš venčící Dron-Pet Sitter.

Výhody venčícího drona:

  • Vestavěná kamera - můžete sledovat svého psa
  • GPS - přesně víte, kde se zrovna nachází
  • Výběr až z 10 módů
  • Výdrž baterie minimálně 2 hodiny
  • Šetří váš čas
  • Nepostradatelný pomocník páníčka

aprílový žertík

Zatím si s venčením Vašeho čtyřnohého miláčka musíte poradit sami. Pokud vás ale zajímají doplňky na venčení jako obojky, vodítka, postroje, ohlaváky a další, mrkněte do kategorie doplňků pro psy.

Mějte skvělý aprílový den. Díky moc!


 

Novinky a akce zasíláme zdarma

Postup, jak případně zrušit odběr novinek, naleznete v každém zaslaném e-mailu.